ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

انواع عروسک های پولیشی


انواع عروسک های پولیشی

عروسک پولیشی یکی از زیبا ترین و جذاب ترین اسباب بازی هاست که محبوبیت زیادی میان کودکان به دست آورده است. البته این مدل عروسک مثل بقیه اسباب بازی ها با مرور زمان مدام  تغییر کرده و روز به روز مدل جدید تر و بهتری از آن به بازار عرضه شده است و از آن جایی که این نوع عروسک در حال حاضر در رده پر فروش ترین محصولات بازار اسباب بازی قرار دارد، ما قصد داریم در ادامه یکی از بهترین انواع آن را به شما معرفی کنیم و نحوه خرید آن را به شما بیاموزیم. پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا بیش تر با این عروسک دوست داشتنی و جذاب آشنا شوید و اگر قصد خرید عروسک برای کودک خود را داشتید بتوانید بهترین نوع آن را خریداری کنید.

عروسی پولیشی چیست؟

عروسک های پولیشی عروسک هایی هستند که بافتی نرم و انعطاف پذیر دارند و از روی شخصیت های خیالی و کارتونی طراحی شده اند. این نوع عروسک ها بر اساس روحیه کودکان ساخته می شوند و می توانند خاطرات زیبایی برای آن ها بسازند. به طور مثال نیز می توان از عروسک های پولیشی خرگوشی لباس دار نام برد که از همه لحاظ با روحیه کودکان دختر همخوانی دارند و بر اساس خلقیات آن ها، ساخته شده اند.

 

معرفی جدید ترین عروسک پولیشی خرگوشی دخترانه

عروسک های پولیشی در رده بهترین و پر فروش ترین عروسک ها به شمارمی آیند. اینک برای این که شما نیز بیش تر با این مدل عروسک ها آشنا شوید، ما در این قسمت به صورت اختصاصی شیک ترین عروسک های پولیشی خرگوشی مناسب برای هدیه دادن را به شما معرفی می کنیم و آن ها عبارتند از:

  • عروسک های پولیشی پرز دار

یکی از بهترین انواع عروسک های پولیشی که تا کنون به بازار عرضه شده، عروسک پولیشی پرز دار است که پرز های بلند و زیبایی دارد و سطح آن بسیار نرم و لطیف است. البته از لحاظ مقاومت نیز فوق العاده اند و برای شستن آن ها با ماشین لباس شویی هیچ مانعی وجود ندارد.

  • عروسک های پولیشی کم پرز

نوعی دیگری از عروسک های پولیشی، عروسک های پولیشی کم پرز هستند. این مدل عروسک ها که زیبایی بی نظیری دارند به عنوان یکی از محبوب ترین عروسک های پولیشی شناخته شده اند و به جرأت می توان گفت که در حال حاضر تعداد قابل توجهی از کودکان علاقه ای زیادی به آن ها دارند.

در ضمن عروسک های پولیشی کم پرز، کارایی خوبی دارند و بعد از هر بار شست و شو خراب نمی شوند.

عروسک های پولیشی بدون پرز

آخرین عروسکی که می خواهیم به شما معرفی کنیم عروسک پولیشی بدون پرز است که با پارچه های مخمل دوخته می شود و سطح لطیف و نرمی دارد. 

راهنمای خرید عروسک پولیشی خرگوشی دخترانه

با توجه به این که کودکان روحیه حساسی دارند و عاشقانه با اسباب بازی های خود بازی می‌ کنند، امروزه به سبک طراحی این وسایل خیلی اهمیت داده می شود. به همین دلیل نیز در حال حاضر اکثر اسباب بازی ها در رنگ ها و طرح های مختلفی به بازار عرضه می شوند. طبیعتاً عروسک پولیشی نیز از این قاعده استثنا نیست و تنوع زیادی دارد، به همین دلیل نیز خرید آن کار چندان ساده ای نیست.

 

از این رو ما در این قسمت به طور اختصاصی در مورد نحوه خرید یک عروسک پولیشی خوب صحبت می‌کنیم و نکاتی که در حین انتخاب این عروسک باید مورد توجه قرار بگیرند را بیان می‌کنیم و این‌ نکات عبارتند از:

  • جنس عروسک پولیشی

یکی از مهم ترین‌ نکته هایی که در هنگام خرید یک عروسک پولیشی خرگوشی دخترانه، باید مورد توجه قرار بگیرد جنس این عروسک است که باید از پارچه های نرم و کتان باشد و هیچ گونه مواد آلرژی زایی در آن وجود نداشه باشد. با رعاعت این نکته احتمال ابتلا کودکان به حساسیت های آزار دهنده به صورت قابل ملاحظه ای کاهش پیدا خواهد کرد و دیگر به هیچ وجه سلامتی آن ها به خطر نخواهد افتاد.

  • ایمنی عروسک پولیشی

نکته دیگری که در هنگام خرید یک عروسک پولیشی خرگوشی دخترانه، باید مورد توجه قرار بگیرد ایمنی این عروسک است. بد نیست بدانید که اگر این عروسک ایمنی لازم را داشته باشد حتماً برچسب سازمان های استاندارد معتبر جهانی به آن دوخته می شود، و فقط در این صورت است که می توان با اطمینان کامل این عروسک را در دست کودکان خود قرار داد.

  • سن کودک

از دیگر مؤلفه هایی که در حین خرید یک عروسک پولیشی خرگوشی دخترانه، باید مورد توجه قرار بگیرد می توان به سن کودک اشاره کرد. با رعایت این نکته نیاز های کودک شما بهتر برآورده می شود و او از بازی کردن لذت خواهد برد.

  • سایز عروسک

مؤلفه بعدی سایز عروسک است. شما باید عروسکی را خریداری کنید که کودک به راحتی بتواند از آن استفاده کند و آن را دوست داشته باشد.

  • نوع دوخت و طراحی  عروسک

زمانی که برای خرید یک عروسک خرگوشی پولیشی به بازار مراجعه می کنید، حتماً به نوع دوخت و طراحی عروسک توجه کنید. این عروسک باید با دقت دوخته شده باشد و ظرافت و زیبایی لازم را داشته باشد.

  • وزن عروسک

یکی دیگر از نکاتی که در حین خرید یک عروسک پولیشی خرگوشی باید مورد بررسی قرار بگیرد وزن عروسک است که حتماً باید از اندازه عروسک کم تر باشد تا کودک به راحتی بتواند آن را بغل کند.

  • الیاف داخلی عروسک

در صورتی که تصمیم دارید برای کودک خود یک عروسک پولیشی خرگوشی خریداری کنید، زمانی که به بازار می روید حتماً به جنس الیاف داخلی این نوع عروسک دقت کنید و در صورتی که استاندارد های لازم را داشت و در اثر شستن خراب نمی شد، عروسک را خریداری کنید. 

خرید عروسک پولیشی خرگوشی مناسب

اگر قصد خرید یک عروسک پولیشی خرگوشی زیبا را دارید برای تهیه این محصول به یک عمده فروشی معتبر مراجعه کنید تا بتوانید از خدمات ویژه ای که در این نوع فروشگاه ها ارائه می شود به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و زیبا ترین نوع عروسک پولیشی خرگوشی را با قیمتی مناسب و به صرفه خرداری کنید.