ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

جعبه کادو تولد پسرانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

هدیه دادن در تمام فرهنگ ها وجود دارد و این کار را معمولا در مناسبت های خاصی انجام می دهند. در تولدها نیز کادو دادن بیشتر از هر زمان دیگری دیده می شود. اما شیوه هدیه دادن از گذشته تاکنون کمی دچار تغییر شده است. استفاده از انواع باکس هدیه امروزه بسیار مرسوم تر بوده و به خصوص قشر جوان نسبت به آن اهمیت زیادی قائل هستند. هر چقدر برای هدیه دادن به افراد ارزش بیشتری قائل شوید به همان اندازه نیز سلیقه و نظم خود را ثابت کرده اید. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های جعبه کادویی تولد پسرانه بپردازیم. برای آشنایی با راهنمای خرید جعبه کادویی بچگانه تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید.

نکات خرید جعبه کادویی تولد پسرانه

جعبه کادویی تولد پسرانه از لحاظ طرح و رنگ تنوع بسیار زیادی دارند. این جعبه های در اندازه ها و اشکال مختلفی تولید می شوند. تقریبا می توان گفت از همه اشکال هندسی امکان ساخت جعبه کادویی تولد پسرانه وجود دارد. عمده باکس های هدیه از جنس مقوا هستند و گاها از جنس چوب نیز ساخته می شوند که قیمت بیشتری دارند. در هنگام خرید جعبه کادویی تولد پسرانه به اندازه آن دقت کنید. باکس های هدیه طول، عرض و ارتفاع متفاوتی دارند به همین دلیل باید پیش از خرید باکس کادو از جا شدن هدیه در آن اطمینان حاصل کنید. اگر هدیه شما ارتفاع بیشتری دارد باکس های استوانه ای انتخاب بهتری برای آن خواهند بود. جعبه کادویی تولد پسرانه سنگین وزن تهیه نکنید. در میان انواع باکس های هدیه، جعبه های مقوایی وزن کمتری داشته و قیمت مقرون به صرفه تری دارند. به همین دلیل توصیه می شود خرید جعبه کادویی تولد پسرانه با جنس مقوایی انجام دهید.

جعبه کادویی تولد پسرانه باید متناسب با خصوصیات و ویژگی های مردانه یا پسرانه انتخاب شود. بنابراین از خرید جعبه کادویی تولد پسرانه رنگارنگ و دارای طرح های دخترانه خودداری کنید. رنگ باکس کادو پسرانه بهتر است آبی، مشکی، قهوه ای، سرمه ای و... باشد. در انتخاب باکس های طرح دار از سنخیت آن با روحیات پسرانه اطمینان حاصل کنید هر اندازه که جعبه کادویی تولد پسرانه شیک تر باشد نشان دهنده ارزشی است که برای مخاطبتان قائل شده اید. بنابراین باکسی را انتخاب کنید بیشترین زیبایی را داشته باشد. تمیز ساخته شدن باکس نیز از نکات دیگری است که در هنگام خرید جعبه کادویی تولد پسرانه باید به آن توجه شود.

جدیدترین جعبه کادویی تولد پسرانه

از جدیدترین جعبه کادویی تولد پسرانه می توان به باکس هایی به شکل یقه پیراهن مردانه اشاره کرد. این باکس ها به سرعت مورد توجه قرار گرفته اند و یکی از پرفروش ترین جعبه های هدیه در سایت های فروشگاهی به حساب می آیند. قیمت جعبه کادویی تولد پسرانه بر اساس متریالی که در آن استفاده می شود تعیین می گردد و این قیمت متفاوت است. باکس هایی به شکل دایره ای یا مکعب مربع که ترکیبی از رنگ مشکی و قرمز دارند، گزینه خوبی برای قرار دادن هدیه برای پسران به حساب می آیند.