ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

جا کلیدی بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

همه افرادی که از کلید دارند بهتر است آن را به یک جاکلیدی متصل کنند تا احتمال گم شدن آن کاهش یابد. بسیاری از والدین کلید منزل را به فرزندان خود می دهند تا در صورت لزوم از آن استفاده کنند. علاوه بر آن کودکانی در اتاق خود یا در مدرسه کمدهایی دارند که دارای قفل بوده و لازم است تا همیشه کلید آن را با خود داشته باشند. از آنجایی که بسیاری از این افراد بازیگوشی زیادی دارند احتمال گم کردن کلید در میان انبوه وسایل زیاد است. بنابراین داشتن جاکلیدی و اتصال کلید به آن به کودکان کمک می کند تا همیشه کلید را در دسترس داشته باشند. جا کلیدی یکی از اکسسوری بچگانه است که از گم شدم کلید کودکان جلوگیری می کند.

انواع جاکلیدی بچگانه

جاکلیدی بچگانه از متریال های مختلفی ساخته می شود و بر اساس دخترانه یا پسرانه بودن ظاهری متفاوت دارد. جاکلیدی ها سیلیکونی جنس سبکی داشته و معمولا در رنگ های شاد و متنوعی تولید می شوند. برخی از جاکلیدی های سیلیکونی قابل سفارش هستند. به همین دلیل می توانید نام فرزندتان را روی سیلیکون طراحی کرده و به عنوان هدیه به کودک تقدیم کنید. کودکان به شخصیت های انیمیشنی علاقه زیادی دارند به داشتن عروسک، پیکسل یا نمادی از این کاراکترها ها حس اعتماد به نفس را در کودکان افزایش می دهد.

در هنگام خرید جاکلیدی بچگانه برای پسران می توانید از جاکلیدی دارای ماشین های کوچک، هواپیما، موتور، تفنگ و یا یکی از کاراکترهای کارتون و انیمیشن را انتخاب کنید. برای دخترانه نیز طرح یونکورن، شاپرک، گل، پرنسس و... جذابیت زیادی خواهد داشت. اخیرا کاردستی ها رزینی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و در بخش های مختلفی به عنوان اکسسوری مورد استفاده قرار می گیرند. خرید جاکلیدی بچگانه رزینی می تواند پیشنهاد خوبی به عنوان هدیه باشد. برای ساخت اکسسوری رزینی نمادی را روی صفحه کوچکی قرار می دهند و روی آن را از ماده رزین پر می کنند. شما نیز می توانید در هنگام خرید جاکلیدی رزینی از نماد مورد علاقه فرزندتان استفاده کنید.

تنوع در ساخت جاکلیدی بچگانه بسیار زیاد است. توپک های خزدار یکی از رایج ترین انواع جاکلیدی برای کودکان می باشد. خز هایی که برای ساخت جاکلیدی استفاده می شود نرم و مخملی بوده و لمس کردن آن حس خوبی را برای افراد به وجود می آورد.

از انواع جاکلیدی بچگانه می توان به مدل پاپیت اشاره کرد. پاپیت صفحه ای در سایزهای مختلف است که دارای دایره های کوچکی بوده و فشار دادن آن ها صدای جالبی ایجاد می کند. این صدا برای کودکان و حتی بزرگسالان جذاب بوده و به گفته کارشناسان باعث کاهش استرس می شود.

جاکلیدی بچگانه بافتنی نوع دیگری از انواع این اکسسوری خاص است که معمولا به شکل عروسک هایی با سایز کوچک بافته می شود. بسیاری از این جاکلیدی ها قابل شست و شو بوده و در صورت کثیف شدن به راحتی پاک می شوند. جاکلیدی بچگانه لیزردار مورد علاقه پسران کم سن و سال است و در میان آن ها محبوبیت زیادی دارد. بنابراین می توانید برای فرزندتان از این نوع جاکلیدی به عنوان هدیه خریداری کنید. انواع جاکلیدی بچگانه را از سایت های معتبر تهیه نمایید.