ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

پلاک بدل زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

تنوع اکسسوری برای خانم ها بسیار زیاد است و از انواع آن می توان به پلاک بدل زنانه اشاره کرد. پلاک به همراه زنجیر استفاده می شوند و به ترکیب آن ها گردنبند گفته می شود. شما می توانید یک زنجیر داشته باشید و براساس انواع استایل هایتان، چندین پلاک مختلف را با آن ست کنید. با افزایش قیمت طلا توجه بانوان به سمت بدلیجات افزایش یافت. البته نمی توان از زیبایی و جذابیت انواع بدلیجات زنانه غافل شد. پلاک بدل زنانه نیز از پرفروش ترین انواع اکسسوری بانوان بوده که تنوع زیادی در ساخت آن به کار می رود. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های پلاک بدل خانم ها بپردازیم. با راهنمای خرید این محتوا همراه باشید.

انواع پلاک بدل زنانه

پلاک بدل زنانه در اندازه های مختلفی تولید می شود. طرح قلب، فرشته، بی نهایت، حلقه های در هم فرو رفته، دانه برف، شاپرک و... از متداول ترین انواع پلاک بدل زنانه هستند. پلاک زنانه باید براساس ظرافت بدن بانوان و نوع لباسی که قصد پوشیدن آن را دارند انتخاب شود. برای مثال اگر لباسی که پوشیده اید زرق و برق زیادی دارد از پلاک بدل زنانه با نگین کمتر و یا ترجیح بدون نگین استفاده کنید. برای لباس هایی که طرح ساده تری دارند پلاک ظریف و پرنگین انتخاب مناسبی خواهد بود. البته به کار بردن انواع پلاک بدل زنانه به سلیقه شخصی افراد نیز بستگی دارد و محدودیتی برای آن وجود ندارد. اما باید توجه کنید تناسب در استایل برقرار باشد تا بهتر از همیشه در محافل بدرخشید.

هنگام خرید پلاک بدل زنانه از رنگ ثابت بودن آن اطمینان حاصل کنید. برخی از فلزاتی که در بدلیجات به کار می روند خاصیتی دارند که به راحتی به عوامل محیطی و حتی چربی بدن واکنش می دهند. این امر سبب تغییر رنگ فلز شده و زیبایی پلاک بدل زنانه را از بین می برد. معمولا بدلیجات از جنس استیل رنگ ثابت هستند و درخشش زیبایی را از خود ایجاد می کنند. کیفیت آبکاری بدلیجات نیز در ماندگاری رنگ آن تاثیر گذار است. توصیه می شود برای اطمینان از کیفیت اکسسوری، خرید پلاک بدل زنانه را از سایت های مطمئن انجام دهید. اگر گردن باریک و بدن لاغری دارید از زنجیر با ضخامت کمتر و پلاک بدل زنانه با ظرافت بیشتر استفاده کنید. این ترکیب خاص زیبایی بدن شما بیشتر به رخ می کشد و استایل تان را جذاب تر می کند. خانم هایی که بدن و گردن پرتری دارند امکان به کار بردن انواع پلاک بدل زنانه با ظرافت زیاد و یا وزن بیشتر را خواهند داشت.

قیمت پلاک بدل زنانه

در ساخت پلاک بدل زنانه از متریال مختلفی استفاده می شود. به علاوه طراحی این بدلیجات خود تعیین کننده بخشی از قیمت آن است. پلاک بدل زنانه نگین دار و تراش خورده دستمزد بیشتری نسبت به پلاک های ساده دارند. قیمت پلاک بدل زنانه از جنس نقره نسبت به سایر فلزهای بدل بیشتر است. نقره علاوه بر درخشش و زیبایی که دارد برای سلامت بدن مفید بوده و خرید پلاک بدل از جنس نقره پیشنهاد می شود.