ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

کلاه گیس زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

زیبایی  و آراستگی ظاهری یکی از مهم ترین دغدغه های انسان امروزی است. بانوان برای این که بتوانند این خواسته خود را محقق کنند از اکسسوری زنانه استفاده می کند، یکی از آن ها نیز کلاه گیس است که جای خالی موی سر را به خوبی پر می کند. به همین دلیل نیز ما قصد داریم در ادامه به صورت اختصاصی در مورد کلاه گیس زنانه صحبت کنیم و انواع آن را به طور کامل به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا بیشتر با کلاه گیس آشنا شوید و بتوانید از مزیت های آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. 

انواع کلاه گیس زنانه

کلاه گیس زنانه همان موی مصنوعی است که روی پارچه دوخته شده است و با یک کش روی سر قرار می گیرد. البته در حال حاضر در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که مهم ترین آن ها نیز به شرح ذیل است:

  • کلاه گیس های طبیعی

یکی از بهترین انواع کلاه گیس ها کلاه گیس های طبیعی هستند که با مو های طبیعی و سالم ساخته می شوند و برای مصارف روزانه بسیار مناسب اند. البته بد نیست بدانید که قیمت این مدل کلاه گیس ها در قیاس با سایر مدل ها کمی بیشتر است و همه نمی توانند از پس پرداخت هزینه خرید آن بر بیایند.

  • کلاه گیس های مصنوعی

یک نوع دیگر از کلاه گیس ها کلاه گیس های مصنوعی اند که با الیاف مصنوعی ساخته می شوند و درست مانند مو های طبیعی طراحی شده اند.  البته رنگ های متنوعی دارند و هر خانمی می تواند بنا به سلیقه خود از آن ها استفاده کند.

راهنمای خرید کلاه گیس زنانه

از آن جایی که کلاه گیس زنانه در رنگ ها و مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود، انتخاب گزینه مناسب برای خانم ها کمی دشوار است. به همین دلیل ما در این قسمت به صورت اختصاصی در مورد نحوه خرید کلاه گیس زنانه صحبت می کنیم و نکاتی که در حین انتخاب آن باید مورد توجه قرار بگیرد را به اطلاع شما می رسانیم و این نکات عبارتند از:

  • فرم صورت

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در حین خرید کلاه گیس برای خانم ها باید مورد توجه قرار بگیرد، فرم صورت است. مثلاً افرادی که فرم صورت آن ها لوزی است و پیشانی بلندی دارند باید کلاه گیسی را انتخاب کنند که کشیدگی صورت را تشدید نکند و پیشانی را کوتاه تر نشان بدهد. اما خانم هایی که فرم صورت آن ها گرد است باید گلاه گیس های شلوغ و کوتاه را انتخاب کنند تا به صورت آن ها بنشیند و جلوه زیبایی داشته باشد.

  • کیفیت

زمانی که برای خرید کلاه گیس زنانه به بازار مراجعه می کنید حتماً به کیفیت آن دقت کنید و گزینه ای که با متریال مرغوب و استاندارد ساخته شده است را خریداری کنید.

نکته: پیشنهاد ما به خانم هایی که قصد خرید کلاه گیس را دارند این است که قبل از خرید در مورد قیمت کلاه گیس با یک فرد آگاه مشورت کنند تا بتوانند این محصول را با قیمتی مناسب خریداری کنند.