ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

گوشواره بدل بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

یکی از بدلیجاتی که در گذشته فقط مختص خانم ها و دختران بوده اما امروزه برخی پسران هم از آن استفاده می کنند، گوشواره است. گوشواره طلا قیمت بالایی دارد و همچنین ممکن است بدون این که فرد متوجه شود، از گوش او افتاده و گم شود. بنابراین اکثریت والدین از گوشواره بدل بچگانه استفاده می کنند.

ما در ادامه قصد داریم به معرفی گوشواره بدل بچگانه که جزئی از بدلیجات بچگانه است و مدل های مختلف آن بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر خواندن این مطلب را از دست ندهید.

گوشواره بدل بچگانه چیست؟

گوشواره بدل بچگانه نوعی از زیورآلات محسوب می شود که با استفاده از انواع فلزهای مختلف ساخته می شود. فلزهایی مانند نقره، رادیوم، تیتانیوم، استیل و غیره از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با استفاده از آن ها می توان هر طرحی را که مورد نیاز است، تولید کرد. گوشواره بدل بچگانه انواع مختلف دارد که در ادامه به توضیح مختصر آن ها خواهیم پرداخت.

  • گوشواره بدل بچگانه کلیپسی

یکی از انواع گوشواره که برای استفاده از آن نیاز به سوراخ کردن گوش نیست، نوع کلیپسی آن است. این مدل از گوشواره بدل بچگانه ممکن است برای کودکان کوچکتر راحت نباشد و موجب اذیت شدن آن ها شود.

  • گوشواره بدل بچگانه میخی

این مدل از گوشواره ها مانند میخ بوده و در پشت نرمه گوش قفل می شوند. از این گوشواره ها بیشتر هنگام سوراخ کردن گوش استفاده می کنند. البته به دلیل سادگی و در عین حال زیبایی این مدل از گوشواره ها طرفداران زیادی دارند.

  • گوشواره بدل بچگانه حلقه ای

این مدل گوشواره در اندازه های مختلفی تولید می شود؛ مانند حلقه های بزرگ یا کوچک. ممکن است بر روی حلقه ها از تزیینات دیگری نیز استفاده شود.

انواع دیگری از گوشواره بدل بچگانه هم در بازار وجود دارند که عبارتند از گوشواره آویز، گوشواره هاگی، گوشواره رشته ای و غیره که هر کدام از آن ها زیبایی خاص خود را دارند.

خرید گوشواره بدل بچگانه

برای تهیه و خرید گوشواره بدل بچگانه بهتر است به فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر فروش برند های مختلف مراجعه کنید. کارخانه جات تولید بدلیجات مانند سواروسکی، تیفانی و غیره برای محصولات خود گارانتی یا ضمانت در نظر گرفته اند.

 در صورت بروز برخی مشکلات مانند تغییر رنگ محصول می توانید کالای مورد نظر را تعویض کنید. برای خرید گوشواره بدل بچگانه باید به برخی نکات توجه داشته باشید. به عنوان مثال باید سن کودک را در نظر بگیرید. طبیعتا از برخی مدل های گوشواره بدل بچگانه برای نوزادان نمی توان استفاده کرد. مانند گوشواره های کلیپسی.

برخی مدل ها برای زمانی که می خواهید گوش فرزندتان را سوراخ کنید بسیار مناسب هستند؛ مانند گوشواره میخی. به طور کلی باید به سن کودک و جثه فیزیکی او توجه داشته باشید. برای کودکان بزرگتر بهتر است از گوشواره های ست با گردنبند شان استفاده کنید.

 به یاد داشته باشید توجه به علاقه و سلیقه فرزندتان در خرید زیورآلات مثل گوشواره می تواند موجب افزایش عزت نفس در فرزندتان شود. نکته آخر و مهم این است که به حساسیت های پوستی فرزندتان دقت داشته باشید و گوشواره ای را تهیه کنید که فلز به کار رفته در آن موجب حساسیت و واکنش پوستی کودک نشود.