ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

تک پوش بدل زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

تکپوش از پر طرفدارترین بدلیجات زنانه است که وزن زیادی داشته معمولا به صورت تکی استفاده می شود. استفاده از تک پوش هیچگونه محدودیت سنی ندارد اما عمدتا بانوان مسن مشتریان خرید آن هستند. افزایش زیاد قیمت طلا سبب جلب شدن توجه های به سمت بدلیجات شده و حقیقتا نمی توان زیبایی بی نظیر برخی از آن ها را کتمان کرد. تک پوش بدل زنانه نیز پر فروش بوده و انتخاب خوبی برای هدیه به بانوان علاقمند به بدلیجات است. تک پوش بدل برای خانم ها در انواع مختلفی ساخته می شود و طراحی خیره کننده برای این اکسسوری های جذاب اجرا می گردد. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های تک پوش بدل زنانه بپردازیم. تا انتهای مقاله راهنمای خرید تک پوش بدل زنانه همراه باشید.

تک پوش بدل زنانه

انواع تک پوش بدل زنانه

تک پوش بدل زنانه نوعی النگو است که پهنای نسبتا زیادی داشته و به صورت تکی استفاده می شود. در واقع تفاوت تک پوش بدل زنانه با النگو در ضخامت آن است. به علاوه گذاشتن چند عدد النگو در دست زیبایی قابل توجهی ایجاد می کند. اما این کار برای تکپوش جالب نبوده و جلوه بدی را به وجود خواهد آورد. بنابراین اگر از طرفداران تکپوش هستید سعی کنید آن را تنها استفاده کنید. اما برخی از بانوان که علاقمند به ایجاد تنوع در استایل هستند، در کنار تکپوش از نوعی دستبند بسیار ظریف استفاده می کنند تا زیبایی هر دو را اکسسوری را به رخ بکشند. اگر قصد خرید تک پوش بدل زنانه پر نگین دارید از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. برخی از برندهای تولید کننده تک پوش بدل زنانه در نگین کاری و مواد مرغوبی استفاده نمی کنند که سبب ریزش نگین های اکسسوری می شود. پیش از انتخاب تک پوش بدل زنانه ظرافت در ساخت آن را به دقت بررسی کنید.

تک پوش بدل زنانه که با تراشکاری ساخته می شود زیبایی کم نظیری داشته و از پیشنهادات ما برای شیک تر شدن استایل هایتان است. رنگ تک پوش بدل زنانه بر اساس رنگ پوست و البته علاقه بانوان انتخاب می شود. خوشبختانه تولید تک پوش بدل زنانه مانند سایر انواع بدلیجات در رنگ های نقره ای و طلایی صورت می گیرد. اگر پوست حساسی دارید تک پوش بدل زنانه ضد حساسیت تهیه کنید. در میان انواع بدلیجات نقره و استیل کمترین حساسیت را ایجاد می کنند. البته قبل از خرید با فروشنده مشورت کنید و از این مسئله اطمینان حاصل کنید.

قیمت تک پوش بدل زنانه

قیمت تک پوش بدل زنانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. فلزاتی که در ساخت تک پوش بدل زنانه به کار می روند تعیین کننده قیمت آن هستند. علاوه بر آن سایر متریالها و دستمزد تراشکاری و ساخت کار نیز به هزینه های افزوده می شود. به این ترتیب هرچقدر تک پوش بدل زنانه زیبایی بیشتری داشته قیمت بالاتری خواهد داشت. اما به طور کلی خرید تک پوش بدل زنانه مقرون به صرفه تر از نوع طلا آن خواهد بود. بنابراین اگر از طرفداران تک پوش بدل زنانه هستید با مراجعه به سایت های معتبر خرید تک پوش بدل زنانه را انجام دهید.