ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

دستبند نقره زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

نقره جات یکی از مهم ترین اجزاء استایل خانم ها هستند و نوع و مدل آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل نیز ما قصد داریم در ادامه به صورت اختصاصی در مورد یک نوع خاص نقره جات زنانه یعنی: دستبند نقره زنانه صحبت کنیم و انواع آن را به طور کامل به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا اطلاعاتی که در مورد خرید دستبند زنانه نیاز دارید را به دست بیاورید و بتوانید بهترین نوع آن را خریداری کنید.

معرفی دستبند نقره زنانه

دستبند نقره، یک نوع زیورآلات زنانه است که از قدیم کاربرد داشته است. البته سبک طراحی آن به مرور زمان بار ها تغییر کرده و روز به روز نمونه جدید تر و زیباتری از آن به بازار عرضه شده است. به خاطر همین نیز با وجود این همه جواهر بر زرق و برق بازار، این نوع دستبند محبوبیت بالایی دارد و جزء محصولات پر فروش به شمار می آید.

انواع دستبند نقره زنانه

گردنبند نقره زنانه انواع مختلفی دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • دستبند های آویز دار

اولین نوع از دستبند هایی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، دستبند های نقره آویز دار هستند که شکل آویز آن ها متنوع است و هر کسی می تواند بنا به سلیقه خود، این محصول را خریداری کند.

  • دستبند های بدون آویز

یک نوع دیگر از دستبند ها، دستبند های بدون آویز هستند که معمولاً به صورت ظریف طراحی می شوند و ظاهری شیک و لاکچری دارند.

  • دستبند های زنجیری

نوع دیگری از دستبند ها، دستبند های زنجیری هستند که ضخامت خیلی کمی دارند و بسیار ظریف و زیبا هستند.

  • دستبند های تخت

مدل دیگری از دستبند های نقره، دستبند های تخت نام دارند که کاملاً روی سینه فیکس می شوند و جلوه خاص و زیبایی دارند.

  • دستبند های سنگ دار

آخرین نوع از دستبند هایی که می خواهیم به شما معرفی کنیم، دستبند های سنگ دار هستند که سنگ های زیبا و گران قیمتی مثل زمرد، یاقوت و عقیق در آن ها کار گذاشته شده است. به همین دلیل نیز در قیاس با سایر دستبند هایی که به شما معرفی کردیم کمی گران تر هستند و ممکن است همه نتوانند از پس پرداخت هزینه خرید آن بر بیایند.

قیمت دستبند نقره زنانه

مقدار قیمت دستبند نقره زنانه بر اساس مؤلفه های مختلفی تعیین می شود و از آن جایی که در اکثر مواقع این مؤلفه ها متغیر هستند و ثبات ندارند، گردنبند نقره زنانه با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شود و نمی توان به صورت قطعی در مورد قیمت آن صحبت کرد. اما این در حالی است که همیشه قیمت برای خریدار اهمیت زیادی دارد و نمی توان آن را نا دیده گرفت. به همین دلیل نیز پیشنهاد ما به کسانی که قصد خرید گردبند نقره برای خانم ها را دارند این  است که برای تهیه آن به یک مرکز معتبر مراجعه کنند تا بتوانند در مورد قیمت محصول مورد نظر خود با کارشناسان فروش این نوع فروشگاه ها مشورت کنند و راهنمایی بگیرند.