ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

گل سر بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

همانطور که می دانید آراستگی موها نقش زیادی در میزان اعتماد به نفس دختران خصوصا در سن بلوغ دارد. از این رو نه تنها دختران به صورت ذاتی علاقه به زیبایی و زیبا بودن دارند بلکه در این سنین این علاقه چند برابر خواهد شد. علاوه بر کودکان و دختران جوان، خانم ها نیز گرایش زیادی به استفاده از سنجاق ها و گل سر دارند. ما در این مطلب به معرفی انواع گل سر بچگانه که جزئی از اکسسوری بچگانه است و انواع آن خواهیم پرداخت.

 

گل سر بچگانه چیست؟

گل سر نوعی گیره از جنس هایی مانند فلز، پلاستیک و چوب است که می توان آن ها را با استفاده از پارچه، نگین، مروارید و غیره تزیین کرد. از گل سر بچگانه برای نگه داشتن موها و یا مدل دادن به موها استفاده می شود. تزیین گل سر ارتباط مستقیم با خلاقیت و سلیقه تولید کنندگان آن دارد.

 برخی از مدل های گل سر بچگانه با دست و توسط خانم ها و یا آقایان هنرمند ساخته می شود. حتی افراد عادی هم می توانند گل سر های ساده را خریداری کنند و آن را با توجه به سلیقه و هنر خود با هر چیزی که دوست دارند تزیین کنند.

 می توان گل سر را با لباس کودک ست کرد و یا گل سر های مادر و دختری تهیه و استفاده کرد. امروزه انواع مختلفی از گل سرهای بچگانه در بازار موجود هستند و همه افراد با توجه به نیازشان می توانند یک عدد گل سر بچگانه را تهیه کنند.

انواع گل سر بچگانه

همانطور که گفتیم انواع مختلفی از گل سر در بازار موجود هستند. در ادامه به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد.

  • گل سر بچگانه مرواریدی

از بهترین و زیباترین اکسسوری ها که هیچ وقت زیبایی خود را از دست نداده و همیشه مورد پسند خانم ها بوده، مروارید است. گل سر هایی که با مروارید تزیین شده اند همیشه طرفداران خود را داشته و در زیبا شدن موها نقش زیادی دارند.

  • گل سر بچگانه عروسکی

دختر بچه ها علاقه زیادی به عروسک دارند. گاهی اوقات هم وابستگی به یک نوع عروسک و یا شخصیت کارتونی پیدا می کنند. به همین خاطر حتی ممکن است گل سر، تل یا سنجاق سر خود را از آن مدل انتخاب کنند. مثلا عروسک باربی، پونی، یونیکورن و غیره. می توان با استفاده از عروسک های کوچک این شخصیت های کارتونی گل سر بچگانه تهیه کرد.

  • گل سر بچگانه گل مصنوعی

این گل سرها با استفاده از گل های مصنوعی زیبا ساخته شده اند و می توانند احساس طراوت و شادابی به موها ببخشند. با استفاده از گل سرهایی که با گل مصنوعی تزیین شده اند، می توانید زیبایی موهای کودکتان را دو چندان کنید.

خرید گل سر بچگانه

برای خرید گل سرهای بچگانه می توانید به فروشگاه هایی که این محصولات را به فروش می رسانند، مراجعه کنید. خرازی ها یکی از این فروشگاه ها هستند. از طرفی می تواند به صورت اینترنتی هم گل سر بچگانه مورد علاقه خود و کودکتان را انتخاب و خریداری کنید. با خرید اینترنتی این محصولات به مقدار زیاد در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده اید.