ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

اکستنشن موی زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

یکی از اجزی کلیدی در جذابیت و نوع شخصیت افراد به خصوص خانم ها موهایشان است. در واقع فرم، رنگ و حتی نوع آرایش موها می تواند بارزترین ویژگی های شخصیتی افراد را بروز دهد. به همین دلیل خانم های زیادی هر ساله هزینه های زیادی بابت خدمات مو مانند انواع شینیون، بافت مو، اکستنشن مو و غیره می پردازند. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع اکستنشن موی زنانه که از محصولات اکسسوری زنانه است آشنا کنیم تا هنگام خرید اطلاعات کافی داشته باشید.

اکستنشن موی زنانه چیست؟

اکستنشن موی زنانه یکی از روش های محبوب آرایشی است که برای افزایش حجم مو همچنین تغییر فرم و رنگ مو به کمک خانم ها می آید. اکستنشن همان موی مصنوعی است با این تفاوت که می تواند تا مدت زمان خاصی مثلا چند ماه به موهای شما متصل باشد. افراد می توانند در هر فرم، سایز و یا تناژ رنگی مناسب با موهای طبیعی خود به خرید اکستنشن موی زنانه بپردازند.

انواع اکستنشن موی زنانه

امروزه انواع مختلفی از اکستنشن موها به صورت ساده و رنگی در بازار موجود است. فرقی ندارد که موهای شما چگونه باشد، بلند یا کوتاه، تیره یا روشن و حتی فر یا صاف، در هر صورت می توانید برای خود یکی از انواع اکستنشن ها را تهیه کنید.

  • اکستنشن مو کلیپسی

یکی از رایج ترین و پر کاربرد ترین انواع اکستنشن موی زنانه مدل کلیپیسی آن است. این نوع از اکستنشن ها با کلیپس های کوچکی که در انتهای خود دارند، به راحتی می توانند به موها اضافه شوند. همچنین برداشتن آن ها از روی موها هم کار راحتی است. کافی است کلیپس ها را باز کرده و آن را به انتهای ریشه هایتان بچسبانید. این نوع از اکستنشن ها در انواع مختلف و رنگ های بسیار جذاب و ترند سال در بازار وجود دارند.

  • اکستنشن موی چسبی

بسیاری از افراد با اکستنشن موی زنانه مدل کلیپسی احساس راحتی نمی کنند که در این صورت برای آن ها مدل چسبی بسیار خوب است. اکستنشن های چسبی هم انواع مختلفی دارند و در رنگ های گوناگون در دسترس هستند. مدل کوتاه این اکستنشن ها نسبت به مدل بلند ان از حالت طبیعی تری برخودار هستند و ظرافت بهتری به موهای شما می بخشند. به علاوه این که با نوارهای نامرئی خود به زیبایی با موهایتان ترکیب خواهد شد و جلوه طبیعی تری به موهایتان می دهد.

  • اکستنشن مو حلقه ای

اکستنشن موی حلقه ای یا رینگی در چند ثانیه می تواند حجم بسیار خوب و مناسبی را به موهای شما ببخشد. حلقه های باریک این اکستنشن به سادگی با چند گیره لابه لای موها فیکس خواهد شد و جلوه بسیار خوبی را به موها می بخشد. شما می توانید انواع رنگ و مدل این اکستنشن موی زنانه را هم خریداری کنید.

  • اکستنشن موی کشی

یکی از اکستنشن های بسیار خوب برای موهای چرب مدل کشی است. از آن جایی که موهای چرب اغلب از چربی زیادی برخوردار هستند و منجر به چرب و لغزنده شدن بافت موها می شوند و ممکن است باعث شوند اکستنشن از روی موها بیفتد، بنابراین مدل کشی گزینه ایده آلی خواهد بود. کش های اکستنشن باعث می شود تا موها به خوبی در جای خود حفظ شوند و مانع لغزش آن شوند.

معرفی انواع اکستنشن موی رنگی زنانه

انواع اکستنشن موی رنگی زنانه عبارتند از:

  • اکستنشن موی سینتتیک: این نوع اکستنشن با استفاده از الیاف مصنوعی تهیه می‌شود و قابلیت رنگ‌پذیری ندارد.
  • اکستنشن موی نخی: این نوع اکستنشن با استفاده از نخ‌هایی از جنس پنبه یا ابریشم ساخته شده و قابلیت رنگ کردن را دارد.
  • اکستنشن موی موش: این نوع اکستنشن با استفاده از موهای واقعی حیوانات تهیه می‌شود و قابلیت رنگ‌آمیزی دارد.
  • اکستنشن موی بدون درز: این نوع اکستنشن با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ای ساخته می‌شود که به طور کامل در میان موها پنهان می‌شود و قابلیت رنگ‌آمیزی دارد.
  • اکستنشن موی دوخته: این نوع اکستنشن با استفاده از موهای واقعی که به هم متصل شده‌اند، تهیه می‌شود و قابلیت رنگ‌پذیری دارد.