ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

انگشتر بدل زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

برخی از خانم ها علاقه زیادی به استفاده از انگشتر دارند و از خرید انگشتر های مختلف از جمله بدلیجات زنانه لذت می برند. اما برخی از افراد ضمن این که علاقه زیاد به انگشتر دارند، توان اقتصادی برای خرید انگشتر طلا را ندارند. در این صورت می توانند از انگشتر های ساخته شده با سایر فلز ها استفاده کنند.

 انگشتر بدل زنانه موضوع مورد بحث ما در این مطلب است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، خواندن این مطلب را از دست ندهید.

انگشتر بدل زنانه چیست؟

امروزه  با توجه به افزایش سرسام آور قیمت طلا و ثابت نبودن قیمت آن، بسیاری از خانم ها به خرید بدلیجات روی آورده اند. البته تولید بدلیجات زیبا، شیک و با کیفیت هم تاثیر زیادی در افزایش میزان خرید این محصولات داشته است.گردنبند، دستبند، پابند، ست و نیم ست از جمله بدلیجاتی هستند که طرفداران خاص خودش را دارد.

انگشتر بدل زنانه را می توان با استفاده از فلز های مختلفی تولید کرد. نقره، استیل، برنز، تیتانیوم، تنگستن، رادیوم و غیره از جمله فلز های مورد استفاده در تولید انگشتر بدل زنانه هستند. برخی از این فلزات مانند فلز نقره از ارزش مادی هم برخوردار هستند.

 از میان انواع انگشتر های بدل زنانه انگشتر هایی که از نقره و استیل ساخته شده اند، طرفداران بیشتری دارند. انگشتر زنانه نقره بسیار زیبا و شیک است و در کنار زیبایی از ارزش مادی بالایی هم برخوردار است. استیل فلزی است که عمر طولانی داشته و کیفیت بالایی دارد به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهد.

 در کنار همه این ویژگی ها از قیمت پایین و ارزانی برخوردار است. به دلیل قیمت ازران این فلز، انگشترهای استیل زنانه  محبوبیت زیادی در بین افراد دارد. بخی از مدل های انگشتر بدل زنانه تولید شده از انواع فلز ها کاملا شبیه به طلا بوده و زیبایی خیره کننده ای دارند.

خرید انگشتر بدل زنانه

در هنگام خرید انگشتر زنانه بهتر است چند مورد را همیشه مد نظر خود قرار دهید. اولین نکته این است که انگشتر بدلی را انتخاب کنید که به فلز به کار رفته در آن حساسیت نداشته باشید. استیل فلزی است که تقریبا هیچ کس به آن حساسیت ندارد.

اما برخی از افراد به فلزی مانند نقره حساسیت دارند و با استفاده انگشتر بدل زنانه نقره دچار واکنش های پوستی مانند جوش زدن، قرمزی، خارش و تحریک پوست می شوند. دومین  نکته ای که باید در نظر بگیرید میزان بودجه ای است که برای خرید انگشتر بدل زنانه در نظر دارید.

برخی از برند های تولید انگشتر بدل زنانه محصولات خود را به قیمت بالایی می فروشند. مانند برند ژوپینگ، تیفانی و غیره که از قیمت خاص خود برخوردار هستند اما اگر بودجه کمی برای این کار در نظر دارید، بهتر است از انگشتر های بدل استیل استفاده کنید که معمولا ارزان تر از سایر انگشتر ها هستند.

در هنگام خرید انگشتر به مدل انگشتان خود توجه کنید. افرادی که دارای انگشتان ظریف و نازک هستند، بهتر است از انگشتر بدل زنانه با طرح های ظریف استفاده کنند. افرادی که دست های پر و یا به اصطلاح تپلی دارند، می توانند طرح های بزرگتر و ضخیم تری را انتخاب کنند.