ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

پلاک بدل بچه گانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

شاید در گذشته استفاده از بدلیجات بچه گانه که شامل انواع مختلفی مانند گردنبند، دستبند و غیره می شد فقط مخصوص دخترها بوده اما امروزه شاهد آن هستیم که انواع مردانه و پسرانه این محصولات هم تولید می شود.

ما در این مطلب قصد داریم به صحبت پیرامون پلاک بدل بچه گانه بپردازیم و انواع مختلف آن را به شما معرفی کنیم. برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر تا پایان همراه ما باشید.

پلاک بدل بچه گانه چیست؟

پلاک یکی از انواع مختلف زیورآلات محسوب می شود. به دلیل گران بودن و ارزش بالای اقتصادی فلز طلا شاید خیلی از افراد و خانواده ها توان اقتصادی کافی برای خرید زیورآلات طلا برای فرزندان خود نداشته باشند. از طرفی کودکان معمولا نمی توانند از زیورآلات طلا به خوبی نگهداری کنند.

 این دلایل کافی است تا افراد به خرید بدلیجات روی بیاورند. البته امروزه شاهد آن هستیم که کارخانه جات تولید بدلیجات توانسته اند زیورآلاتی با کیفیت و کاملا شبیه به طلا تولید کرده که دارای قیمت ها بالایی هم هستند.

یکی از این زیورآلات، پلاک بدل بچه گانه است که طرح ها و شکل های مختلفی دارد که هم مناسب پسران بوده و هم مناسب دختران است. طرح هایی مانند ماهی، جمجمه، شخصیت های کارتونی، قلب، گل، ماشین، میکروفون و غیره که با استفاده از فلز های مختلف و با کیفیت ساخته می شوند.

پلاک بدل بچه گانه را می توان با استفاده از فلز های مختلف مانند نقره، استیل، تیتانیوم و غیره تولید کرد. البته باید دید که پوست فرزندتان به کدام یک از این فلز ها حساسیت نشان نخواهد داد.

خرید پلاک بدل بچه گانه

بهتر است پلاک بدل بچه گانه را از فروشگاه های معتبر و نمایندگی های فروش بدلیجات با کیفیت خریداری کرد. این فروشگاه ها معمولا بدلیجات برند های معتبر مانند کارتیر، ژوپینگ، تیفانی و غیره را به فروش می رسانند.

 همانطور که می دانید این کارخانه جات کالای خود را ضمانت می کنند تا بعد از فروش هم در صورت وجود مشکلاتی مانند تغییر رنگ، خدماتی را به مشتریان خود ارائه دهند. هنگام خرید پلاک بدل بچه گانه باید به یک سری نکات توجه کنید.

به عنوان مثال باید دقت داشته باشید پلاک مورد نظرتان کامل باب میل فرزندتان باشد و به علاقه های او توجه کنید. همچنین در مورد فلز استفاده شده در تولد پلاک مورد نظرتان از فروشنده سوال بپرسید تا مطمئن شوید کودک به آن فلز حساسیت پوستی نداشته باشد.

 پلاکی را انتخاب کنید که نه زیاد بزرگ باشد و نه زیاد ریز و کوچک. پلاک انتخاب شده توسط شما یا فرزندتان نباید لبه های تیز داشته باشد. چون ممکن است به بدن کودک آسیب وارد کند. همچنین بهتر است پلاکی را انتخاب کنید که نگین نداشته باشد. به دلیل این که ممکن است نگین بیفتد و کودک آن را در دهان بگذارد.

دقت داشته باشید طرح پلاک بدل بچه گانه خریداری شده شامل طرح های دارای نماد های نژاد پرستی و شکل هایی که بدآموزی دارند، نباشد. به عبارت دیگر بهتر است پلاکی را انتخاب کنید که از همه جهات کاملا مطابق با سن فرزندتان باشد.