ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

سرویس نقره بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

علاقه به استفاده از نقره جات بچگانه از دوران کودکی در وجود هر خانمی قرار دارد. بسیاری از دختران کوچک و یا نوجوان علاقه زیادی به استفاده از جواهرات نشان می دهند. اما به دلیل گران بودن طلا و یا امنیت کودکان بهتر است از سرویس هایی با جنس نقره، استیل، تیتانیوم و غیره استفاده کرد.

 ما در این مطلب پیرامون سرویس نقره بچگانه صحبت خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان همراه ما باشید.

سرویس نقره بچگانه چیست؟

سرویس نقره بچگانه شامل گردنبند، گوشواره، دستبند و انگشتری است که با استفاده از فلز نقره ساخته شده باشند. همانطور که می دانید نقره فلزی گران بها بوده و به دلیل انعطاف پذیری زیاد و رنگ نقره ای جذابی که دارد، در صنعت ساخت زیور آلات به کار برده می شود.

سرویس های ساخته شده از این فلز بسیار زیبا، چشم نواز و شیک هستند. با استفاده از این فلز می توان هر طرح و شکلی که دوست دارید را به صورت سرویس نقره بچگانه سفارش دهید تا افراد ماهر آن را بسازند. سرویس نقره بچگانه از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است.

با استفاده از این فلز می توانید طرح های ظریف و یا درشت تر را انتخاب کنید. طرح هایی مانند دلفین، خرس، فیل، گل، پروانه، قلب، ماهی، ابر، برگ، ستاره، ماه و یا حتی اسم کودکتان را سفارش دهید. سرویس نقره بچگانه در مقایسه با سرویس طلا بیشتر مقرون به صرفه هستند و در عین حال زیبایی و دوام بالاتری هم دارند.

سرویس نقره بچگانه می تواند جایگزین مناسب برای سرویس های طلا و هدیه دادن به کودکتان باشد. سرویس نقره بچگانه تنوع زیادی دارند که شامل سرویس های نقره مجلسی، عروسکی، اسپرت و غیره می شود.

خرید سرویس نقره بچگانه

برای خرید سرویس نقره بچگانه باید به چند نکته توجه زیادی داشته باشید. نکته اول این است که هر طرحی که انتخاب می کنید باید باب میل و سلیقه کودکتان باشد. در این صورت با هدیه دادن آن به فرزندتان باعث شادی او خواهید شد.

نکته بعدی در هنگام خرید سرویس نقره بچگانه این است که طرحی را انتخاب کنید که دارای گوشه های تیز نباشد. زنجیر گردنبند را به اندازه ای انتخاب کنید که تنگ نبوده و موجب اذیت پوست کودک نشود. گوشواره ای را برای فرزندتان تهیه کنید که گوش کودک را اذیت نکرده و او را ناراحت نکند.

 بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که نگین نداشته باشند. همچنین باید به این نکته دقت داشته باشید که کودکتان به فلز نقره حساسیت نداشته باشد. در این صورت باید از زیورآلاتی با جنس های دیگر استفاده کنید. برای سفارش سرویس نقره بچگانه بیشتر از نماد ها و شکل هایی استفاده کنید که نشان دهنده امید، شادابی و نشاط بوده و از نماد هایی که مخصوص بزرگتر ها است، استفاده نکنید.

جالب است بدانید سرویس های نقره بچگانه هم به رنگ طلایی تولید شده اند و هم به رنگ نقره ای. بنابراین چنانچه کودکتان علاقه زیادی به رنگ طلایی داشته، می توانید این رنگ از سرویس نقره بچگانه را هم تهیه کنید.