ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

نیم ست نقره زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

امروزه به دلایل مختلف از جمله تورم بی سابقه و گرانی طلا، بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از جواهرات ارزان تر مانند ست و نیم ست نقره زنانه استفاده کنند. البته  نباید فراموش کرد که نقره جات زنانه نیز از جمله جواهرات بسیار با ارزش بوده و ظرافت و تنوع محصول در جواهرات نقره، دست کمی از سایز زیورآلات ندارند و حتی در بعضی موارد مثل مشتری پسند بودن و جذابیت و درخشش، با هم برابری می کنند. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید ست و نیم ست نقره زنانه را در سر دارید، حتما با چالش ها و سوالات مختلفی رو برو هستید. ما به پرسش های شما در این زمینه، پاسخ خواهیم داد.

ست و نیم ست نقره زنانه

کلمه "ست" از زبان انگلیسی وارد زبان فارسی شده است و به معنای یک مجموعه است. برای هر چیزی یک ست یا مجموعه وجود دارد که اجزاء آن از پیش تعیین شده اند و دارای شباهت در طراحی و یا مارک و برند هستند. با توجه به توضیحات بالا بهتر می توان فهمید که منظور از ست و نیم ست نقره زنانه چیست. یک ست کامل یا تمام ستِ نقره زنانه شامل مجموعه ای از اجزای اصلی سه گانه که شامل  گردنبند و یا آویز، دستبند و گوشواره نقره است و دارای طراحی یکسان و ظاهری مشابه با یکدیگر هستند؛ البته می توان جواهراتی دیگری همچون انگشتر یا النگو و غیره را نیز، به آن اضافه کرد؛ ولی شاکله اصلی یک ست کامل از همان سه جزء اصلی که به آن اشاره کردیم، تشکیل می شود.

در مورد نیم ست نیز، می توان گفت که از قطعات کمتری نسب به ست کامل برخوردار است. به عبارت دقیق تر، اگر یکی از سه جزء اصلی ست کامل را از آن کم کنیم، به نیم ست تبدیل می شود. به عبارت دیگر، نیم ست دارای دو جزء اصلی است.

نکات مهم در مورد خرید ست و نیم ست نقره زنانه​

  1. یک نکته مهم در مورد خرید ست نقره زنانه این است که امکان خرید آن به صورت تکی یا کمتر از تعداد استاندارد، برای شما وجود ندارد. دلیل آن هم این است که فروش قطعات آن به صورت جداگانه، باعث ناقص شدن ست و کاهش ارزش آن می شود؛ البته همین دلیل موجهی برای فروشندگان جواهر و زیورآلات از فروش قطعات یک ست به صورت تکی خودداری می کنند. 
  2. در هنگام خرید یک ست و نیم ست نقره زنانه دقت کنید که تمام اجزائ آن، متعلق به آن ست یا نیم ست باشد و قطعات آن از ست های جداگانه نباشد.
  3. هنگام خرید ست و نیم ست نقره زنانه، از کیفیت و اصالت آن، اطمینان حاصل کنید.
  4. از خرید انواع ست و نیم ست نقره برای خانم ها که فاقد فاکتور است، خودداری کنید و حتما از فروشنده بخواهید برای شما فاکتور صادر کند.
  5. خرید ست و نیم ست زنانه را از فروشگاه های معتبر و دارای مجوز انجام دهید و اگر قصد خرید اینترنتی این محصول را دارید، به امنیت درگاه خرید و پرداخت و وجود نشان اعتماد الکترونیک در سایت فروشگاه، دقت کنید.