ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

سرویس بدل زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

امروزه کالاهای زینتی بدلی، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. شاید علت این امر، قیمت پایین این محصولات و شباهت بی بدیلشان به نمونه اصل و اورجینال آن است. سرویس بدل زنانه جایگزین بسیار مناسبی برای زیورآلات طلا و نقره است و بسیاری از بانوان ترجیح می دهند که برای مراسمات و مجالس خود، از این نوع زیورآلات و بدلیجات زنانه استفاده کنند؛ البته هستند افرادی که اصالت اجناس برایشان از اهمیت بیشتری برخوردار است و از همین رو از خرید اجناس بدل خودداری می کنند.

ویژگی های سرویس بدل زنانه

به مجموعه ای از زیورآلات که به صورت سرویس ارائه می شوند و در ساخت آن ها به جای طلا و نقره از فلزاتی همچون استیل، پلاتین، آلمینیوم و... استفاده شده است، سرویس بدل زنانه می گویند. این نوع از زیورآلات زنانه از نظر ظاهری، کپی برابر با اصلِ سرویس های طلا یا نقره زنانه هستند و حتی از نظر شکل، ساختار و رنگ نیز، شباهت بسیار زیادی به نمونه اصل و اورجینال خود دارند.

انواع سرویس بدل زنانه

با توجه به معیارهایی مانند جنس، طرح، مدل و... تنوع در سرویس بدل زنانه بسیار زیاد است. شباهت بسیار زیاد سرویس بدل زنانه با نمونه اصل آن، باعث شده تا دسته بندی سرویس بدل زنانه نیز مانند نمونه اصل آن باشد. برای مثال همان طور که در سرویس طلا و نقره زنانه اصل، ست کامل و نیم ست وجود دارد، در نمونه بدل آن نیز، وضع به همین صورت است. طرح های مجلسی، فانتزی، اسپرت، زینتی، نگین دار و بدون نگین و نظایر آن، از جمله انواع سرویس بدل زنانه از نظر طرح و مدل به شمار می روند.

خرید سرویس بدل زنانه

یکی از مزیت های سرویس بدل زنانه این است که برای خرید آن، به میزان بودجه بسیار کمتری به نسبت نمونه اصل و اورجینال آن،  نیاز دارید. سرویس بدل زنانه، در اکثر فروشگاه های طلا و جواهر، بدلیجات و اکسسوری به فروش می رسد. البته فروشگاه های اینترنتی نیز وجود دارند که اقدام به فروش و عرضه سرویس بدل زنانه می کنند؛ البته فروشگاه های اینترنتی به دلیل سفارش آسان و بدون دردسر، کاهش هزینه های اضافی، قیمت مناسب و ارائه تخفیفات فوق العاده ای که دارند، رونق بسیار زیادی پیدا کرده اند.

قیمت سرویس بدل زنانه

عوامل بسیار زیادی در قیمت سرویس بدل زنانه نقش دارند که مهمترین آن ها به شرح زیر است:

  • نوع و مدل سرویس بدل زنانه و تعداد اجزای آن
  • برند و شرکت تولید کننده سرویس بدل زنانه
  • میزان تورم و نوسانات بازار

نکات مهم در هنگام خرید سرویس بدل زنانه

  1. در هنگام خرید سرویس بدل برای خانم ها، از ثابت بودن رنگ آن، اطمینان حاصل کنید؛ زیرا بعضی از برندهای تولید کننده سرویس نقره زنانه، محصولاتی تولید می کنند که کیفیت مناسبی ندارند و بعد از مدت کوتاهی، تغییر رنگ می دهند.
  2. در هنگام خرید سرویس بدل برای خانم ها، سعی کنید برندهای معتبر و همچنین فروشگاه های معتبر و دارای مجوز را انتخاب کنید.
  3. قبل از خرید سرویس بدل زنانه در مورد انواع طرح های موجود در بازار و همچنین جنس و قیمت آن ها، تحقیق کنید.
  4. قبل از خرید تمام جوانب را در نظر بگیرید و بعد از آن، اقدامات لازم را انجام دهید.