ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

سنجاق موی بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

سنجاق مو یکی دیگر از وسایلی است که می توان با استفاده از آن موهای کودک را زیبا تر و مرتب تر کرد. با استفاده از سنجاق مو می توانید موهای کودک را بالا نگه داشته تا وارد چشم کودکتان نشود و او را اذیت نکند.

ما در این مطلب در مورد سنجاق موی بچگانه که از انواع اکسسوری های بچگانه است صحبت خواهیم کرد. اگر شما هم در پی کسب اطلاعات در این مورد هستید تا پایان ما را همراهی کنید.

سنجاق موی بچگانه چیست؟

سنجاق موی بچگانه سنجاقی است که از جنس فلز یا پلاستیک بوده و می تواند موهای کودک را در جای مناسب ثابت نگه دارد. سنجاق های مو انواع مختلفی در رنگ بندی های متفاوت و زیبا دارند. می توانید با توجه به علاقه کودکتان و یا با توجه به رنگ لباس کودک یکی از آن ها را انتخاب و استفاده کنید. سنجاق موی بچگانه هم به صورت ساده و هم طرح دار تولید می شوند . برخی از انواع طرح دار آن توسط افراد هنرمند و با دست تولید می شوند.

انواع سنجاق موی بچگانه

 با توجه به نوع و جنس موهای کودکتان باید یکی از انواع سنجاق ها را انتخاب کنید. مثلا بچه هایی که موهای کم پشت، لخت و نازکی دارند، بهتر از از انواع انبری سنجاق های مو استفاده کنند. افرادی که دارای موهای فر و پر پشت با تارهای نسبتا ضخیم هستند، می توانند معمولا همه انواع سنجاق ها را به راحتی استفاده کنند.

 البته انتخاب سنجاق موی بچگانه به سن کودکتان هم بستگی دارد. مثلا برای نوزادان دختر می توانید از سنجاق های چسب استفاده کنید که گذاشتن و درآوردن آن برای کودک اذیت کننده نباشد. در ادامه به معرفی مختصر چند مدل از سنجاق موی بچگانه خواهیم پرداخت.

  • سنجاق موی بچگانه ساده

این نوع از سنجاق ها شکل خاصی نداشته و کامل ساده هستند اما رنگ ها متنوعی داشته که می توانید آن ها را با لباس کودکتان ست کنید. می توانید به حالت های مختلف مانند خطی، ضربدری و غیره آن ها را به موهای دلبندتان بزنید تا ظاهری زیبا و مرتب داشته باشند.

  • سنجاق موی بچگانه عروسکی

 این مدل از سنجاق های بچگانه از عروسک های کوچک، زیبا و جذاب درست می شوند. اغلب کودکان علاقه زیادی به این شکل ها و عروسک ها داشته و بنابراین رغبت به استفاده از آن ها پیدا می کنند. شکل هایی مانند جوجه، پروانه، گل، شخصیت های کارتونی و غیره مورد توجه کودکان هستند. می توانید از این نوع سنجاق ها به صورت روزانه استفاده کنید.

  • سنجاق موی بچگانه مجلسی

این گروه از سنجاق های بچگانه، کمی مجلسی تر و شیک تر هستند و طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به انواع سنجاق های ساده دارند. در تهیه این دسته از سنجاق ها از اکسسوری هایی مانند مروارید، نگین، تور، گل و غیره استفاده می کنند. از این سنجاق های مو معمولا در مراسم هایی مانند عروسی، جشن تولد و غیره استفاده می شود.

انتخاب هر کدام از این مدل ها کاملا بستگی به سلیقه و نظر شخصی افراد و همچنین علاقه کودک دارد.