ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

پابند بدل بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

پابند بدل بچگانه، یک نوع بدلیجات بچگانه است که می تواند زیبایی خاصی به استایل فرزندان شما ببشخد و از آن جایی که امروز کاربرد زیادی دارد ما قصد داریم در ادامه آن را به طور کامل به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا بیشتر با این جواهر آشنا شوید و بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

انواع پابند بدل بچگانه

پر کاربرد ترین انواع پابند های بدل بچگانه، عبارتند از:

  • پابند های بچگانه دو ردیفه

یکی از پر طرفدار ترین انواع پابند ها، پابند های بچگانه دو ردیفه هستند که به دو صورت آویزدار و ساده به بازار عرضه می شوند و طرح زیبایی دارند. جالب است بدانید که این مدل پابند ها را با انواع مختلف کفش می توان ست کرد و همیشه قابل استفاده هستند.

  • پابند های فانتزی

نوع دیگری از پابند ها، پابند های فانتزی هستند که جزء زیبا ترین پابند ها به شمار می آیند و می توانند جذابیت خاصی به پا های کودکان شما ببشخند.

راهنمای خرید پابند بدل بچگانه

از آن جایی که پابند بدل بچگانه، در حال حاضر در طرح ها و مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود، انتخاب گزینه مناسب برای خریدار کار چندانی آسانی نیست. به همین دلیل ما در این قسمت به صورت اختصاصی نحوه خرید پا بند بچگانه صحبت می کنیم و نکاتی که در حین انتخاب آن باید مورد توجه قرار بگیرد را به اطلاع شما می رسانیم:

  • نوع و مدل پابند

اولین نکته ای که در هنگام خرید پابند بدل بچگانه باید مورد بررسی قرار بگیرد مدل آن است که معمولاً یا ثابت است یا متحرک.

  • سایز پابند

مسأله دیگری که در هنگام خرید پابند بدل کودکانه باید مورد توجه قرار بگیرد، سایز آن است. دقت کنید که پابند همیشه باید یک سایز بزرگ‌تر باشد تا حرکت کند و حالت چسبان نداشته باشد.

  • قفل پابند

از دیگر مسائلی که هنگام انتخاب پابند بچگانه باید به آن دقت شود، مسأله امنیت یا همان قفل آن است که باید به صورت اصولی طراحی شده باشد و سفت و محکم باشد.

  • لاغری و چاقی پا ها

زمانی که برای خرید پابند بچگانه به بازار می روید حتماً به چاقی و لاغری پا های کودک خود توجه کنید و در صورت لاغر بودن پا ها پابند های نازک و در صورت چاق بودن آن ها، پا بند های ضخیم تر را انتخاب کنید.

قیمت پابند بدل بچگانه

مقدار قیمت پابند بچگانه نیز مانند سایر اکسسوری ها و جواهرات بر اساس مؤلفه های مختلفی تعیین می شود و از آن جایی که در اکثر مواقع این مؤلفه ها متغیر هستند و ثبات ندارند پابند بچگانه در بازه های زمانی مختلف با قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می شود و نمی توان به صورت قطعی در مورد قیمت آن صحبت کرد. به همین دلیل توصیه ما به کسانی که قصد خرید پابند بچگانه را دارند این است که برای تهیه آن به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنند تا بتوانند تخفیف بگیرند و بهترین نوع پابند را با قیمتی مناسب خریداری کنند.