ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

گوشواره نقره بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

گوشواره از جمله نقره جات بچگانه است که برای دختران از زمان بدو تولد معمولا خریداری می شود. گوشواره های بچگانه شکل های بسیار متنوع و زیبایی دارند. انواع گوشواره های ریز و درشت در بسیاری از طرح ها و مدل های مختلف برای کودکان طراحی شده و در بازار وجود دارد که والدین می توانند بنا بر سلیقه و ذوق کودک یکی از آن ها را تهیه کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع گوشواره نقره بچگانه آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

انواع گوشواره نقره بچگانه

گوشواره های بچگانه انواع مختلفی دارد که والدین با توجه به سن کودک خود گوشواره متناسب با او را انتخاب میکنند، در این مقاله شما را با چند نمونه از گوشواره نقره بچگانه آشنا میکنیم:

  • گوشواره گل میخی

گوشواره گل میخی به دلیل سادگی و ظرافت همیشه طرفدار دارد. معمولا سازندگان این گوشواره ها را در انواع شکل قلب، میکی موس، گربه، گل داوودی، گوی، ستاره و غیره می سازند.

  • گوشواره عصایی

این مدل گوشواره ها هم قفل آن ها به شکل عصایی است. تولی کنندگان می توانند انواع اشکال بچگانه و یا حالت آویز را روی این گوشواره ها پیاده کنند.

  • گوشواره حلقه ای

گوشواره های حلقه ای هم یکی از محبوب ترین نوع گوشواره های نقره بچگانه است که به هیچ عنوان گوش بچه ها را اذیت نمی کند و بسیار راحت است و قفل محکمی هم دارد.اولین و مهم ترین فاکتور در خرید گوشواره نقره بچگانه وزن آن است که برای نوزاد تا یک سالگی بهتر است گوشواره های وزن پایین در حد نیم الی یک گرم انتخاب شود. برای کودکان تا سن 4 سالگی هم می توانید از گوشواره هایی که وزن دو الی سه گرم دارند، خریداری کنید. هر چقدر وزن بیشتر باشد ممکن است سوراخ گوش را گشاد تر کند، در نتیجه باعث عفونت گوش شود.

ابعاد گوشواره نقره بچگانه

دومین فاکتوری که برای خرید گوشواره نقره بچگانه باید در نظر بگیرید، ابعاد آن است. از سن نوزادی تا 5 سالگی گوشواره ای را انتخاب کنید که سایز آن با سایز لاله گوش هماهنگ باشد و بیشتر در طرح های گرد و بدون لبه تیز باشند. چرا که در این سن کودکان معمولا جنب و جوش زیادی دارند  ممکن است حین بازی و جنب و جوش گوشواره آن ها به جایی گیر کند و باعث پارگی لاله گوش شود.

نوع گوشواره نقره بچگانه

سومین فاکتوری هم که باید در خرید گوشواره نقره بچگانه به آن دقت کنید، نوع گوشواره است. گوشواره میخی و پیچی بهترین نوع گوشواره برای کودکان است. البته این گوشواره معمولا تا سن 15 سالگی هم برای دختران جذاب است و طرح های زیادی دارند که بسیاری از دختران دوست دارند آن را خریداری کنند.

چرا گوشواره نقره بچگانه بهتر از سایر جنس گوشواره ها است؟

به دلیل حساس بودن پوست کودک در هر رده سنی تا قبل از 12 سالگی، به خصوص در نوزادان و کودکان زیر 5 سال، بیشتر متخصصان توصیه می کنند حتما از گوشواره نقره استرلینگ استفاده کنید. چرا که گوشواره نقره به هیچ عنوان باعث حساسیت پوستی در کودک نمی شود و دیگر جای نگرانی باقی نمی گذارد.

شاید بعضی از افراد زمانی که گوش نوزاد خود را سوراخ می کنند بخواهند گوشواره طلا را پس از مدتی جایگزین آن کنند. اما باید بگوییم که این عمل منجر به ایجاد آلرژی و حساسیت پوستی خواهد شد. بنابراین بهترین راه استفاده از همان گوشواره نقره بچگانه است.