ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

انگشتر بدل بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

استفاده از انگشتر بدل بچگانه در کودکان و علاقه بسیار زیاد آن ها به رفتار کردن مانند بزرگسالان، امری کاملا عادی و طبیعی است. اکثر افراد چنین تجربه ی مشابهی را در دوران شیرین کودکی خود گذرانده اند. حتما دیده اید کودکانی را که با پوشیدن لباس های بزرگتر ها و تقلید رفتار آنها سعی در رفع کنجکاوی خود و کشف چیزهای جدید دارند. یکی از وسایلی که کودکان با دیدنشان در دستان بزرگتر ها به آن علاقه مند و حساس می شنود اکسسوری ها و وسایل زینتی مثل انگشتر، دستبند، ساعت و... است؛ اما آیا خرید وسایلی از این قبیل با جنس اصل و اورجینال مثل طلا و نقره برای کودکان کار درستی است؟ آیا راه های کم هزینه تری هم هست؟ جواب این سوال خرید بدلیجات بچگانه مانند انگشتر بدل بچه گانه است که بیشتر راجع به آن توضیح خواهیم داد.

انگشتر بدل بچگانه​ چیست؟

به قطعه ای فلزی که به صورت حلقه های نازک و دایره ای شکل، طراحی و ساخته شده است، انگشتر می گویند. به طور کلی انگشترها در دو نوع اصل و بدل ساخته شده اند. انگشتر بدل بچگانه از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به نمونه اصل و اورجینال خود دارد و تنها تفاوتشان با یکدیگر، جنس آلیاژ به کار رفته در آن ها است. در ساخت این نوع انگشتز، از آلیاژهای ارزان قیمت با روکش های مختلفی نظیر پالادیوم، پلاتین، استیل و ... استفاده شده است. همچنین در انگشتر های بدل بچگانه طرح نگین دار، به جای سنگ های گرانبها مانند عقیق، یاقوت و... از سنگ های ارزان قیمت یا مصنوعی استفاده می شود.

مزیت های انگشتر بدل بچگانه​

شما با خرید انگشتر بدل بچگانه به جای خرید انگشتر طلا و نقره اورجینال ، از جهات مختلفی کار عاقلانه ای انجام داده اید.

  • انگشتر بدل بچگانه گزینه بسیار خوبی برای کودکان است؛ زیرا با توجه به بازیگوش بودن بچه ها در سنین پایین، احتمال گم کردن انگشتر بسیار زیاد است. در صورت گم کردن انگشتر اصل ضرر مالی بیشتری به شما خواهد خورد تا گم کردن انگشتر بدل بچگانه.
  • انگشتر بدل بچگانه بسیار ارزان تر از نمونه اصل و اورجینال خود بوده و از این لحاظ بسیار به صرفه است.
  • جنس آلیاژی که در ساخت انگشتر بذل بچگانه به کار رفته، منجر به کاهش وزن آن شده و انگشت کودک دلبندتان را اذیت نخواهد کرد..
  • برخلاف جواهرات اصل که تنها در فروشگاه های معتبر و جواهر فروشی ها یافت می شوند، انگشتر بدل بچگانه را می نوانید از بسیاری از فروشگاه های اکسسوری و بدلیجات و حتی بعضی فروشگاه های پلاسکو تهیه کنید.
  • به علت ارزان بودن انگشتر بدل بچگانه شما می توانید به جای یک حلقه انگشتر، چند حلقه از آن را خریداری کنید، تا در صورت شکستن یا گم شدن انگشتر، آن را جایگزین کنید.

خرید انگشتر بدل بچگانه​

خرید انگشتر بدل بچگانه کار چندان سخت و تخصصی نیست. کافیست در هنگام خرید این نوع از بدلیجات یک سری از نکات همچون سلیقه کودک دلبند خود، اندازه و سایز انگشتر، نوع آلیاژ به کار رفته در ساخت انگستر، دوام و استحکام محصول، قیمت انگشتر و نظایر آن را رعایت کنید.