ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

جعبه کادو تولد دخترانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

استفاده از انواع باکس هدیه در بسیاری از مناسبت ها مرسوم شده است. به خصوص در مهمانی هایی که برای تولد برگزار می شود قرار دادن هدیه در جعبه کادو نشان دهنده سلیقه هدیه دهنده بوده و ارزش هدیه را بیشتر می کند. بنابراین توصیه می کنیم برای در مناسبت های مختلف از جعبه کادو استفاده کنید. انتخاب جعبه به این منظور به عوامل مختلفی بستگی دارد و یکی از آن ها جنسیت فردی است که قصد دارید به آن کادو بدهید. برای مثال خرید باکس صورتی عمدتا مختص بانوان بوده و این رنگ برای آقایان به کار نمی رود. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع جعبه کادویی بچگانه بپردازیم. راهنمای خرید جعبه کادویی تولد دخترانه را تا انتها مطالعه کنید.

 

معرفی جعبه کادویی تولد دخترانه

جعبه کادویی تولد دخترانه تنوع بسیار بیشتری نسبت به باکس هدیه مردانه دارد. در ساخت این باکس ها معمولا از جنس مقوا و چوب استفاده می شود. قیمت جعبه کادویی تولد دخترانه مقوایی در مقایسه با مدل های چوبی آن کمتر است. بنابراین ما خرید جعبه کادویی تولد دخترانه مقوایی را پیشنهاد می کنیم. جعبه های هدیه دخترانه در اشکال هندسی مختلفی ساخته می شوند و رایج ترین آن شامل مربعی، مستطیلی، دایره ای، چند ضلعی، قلبی و... هستند. پیش از خرید جعبه کادویی تولد دخترانه از جا شدن کادو در جعبه اطمینان حاصل کنید.

قبل از قرار دادن کادو در جعبه درون آن را از پوشال پر کنید تا نمای زیباتری از هدیه شما ایجاد شود. سعی کنید سایز جعبه کادویی تولد را متناسب با هدیه تهیه کنید. بیش از حد بزرگ بودن باکس جلوه خوبی برای هدیه به وجود نمی آورد. از طرفی اگر باکس خیلی کوچک باشد، کادو به سختی در آن قرار می گیرد و حتی ممکنه جا نشود. رنگی که برای جعبه کادویی تولد دخترانه انتخاب می کنید باید متناسب با روحیات دخترانه باشد. رنگ هایی مانند صورتی، زرد، یاسی، سفید و... انتخاب های بهتری برای جعبه کادویی تولد دخترانه به حساب می آیند.

برای زیباتر شدن جعبه کادویی تولد دخترانه از روبان های رنگی استفاده کنید. همچنین می توانید از گیفت ها یا متن نوشته هایی که مناسب روز تولد باشند روی جعبه کادویی تولد دخترانه قرار دهید.

انواع جعبه کادویی تولد دخترانه

یکی از انواع جعبه کادویی بچگانه، مدل های دارای طلق هستند. باکس های کادوی دارای طلق بخش کوچک و شفافی دارند که درون باکس را نشان می دهد. این جعبه کادویی تولد دخترانه برای افرادی که دوست دارند جعبه را از گلبرگ یا گل های طبیعی پر کنند، انتخاب مناسبی به حساب می آید. باکس کادو آلبومی از انواع دیگر جعبه کادویی تولد دخترانه است. این باکس از چند مکعب مربع که در هم قرار گرفته اند تشکیل می شود. اضلاع کناری مکعب با چسب به هم متصل نمی شوند. به همین دلیل وقتی در باکس برداشته شود اضلاع از هم باز شده و شکل آلبومی از آن ها ایجاد می شود. افراد می توانند بر اساس سلیقه عکس های دونفره شان را در این جعبه کادویی تولد دخترانه قرار داده و هدیه اصلی را در مکعب میانی بگذارند. قیمت جعبه کادویی تولد دخترانه را در سایت های معتبر مشاهده کنید.