ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

سرویس بدل بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

یکی از اکسسوری های خاص برای کودکان سرویس بدل بچگانه است. استفاده از زیورآلات و بدلیجات استایل و پوشش را از سادگی خارج می کند و زیبایی خاصی را برای افراد مختلف به وجود می آورد. کودکان نیز از این قاعده  مستثنی نیستند. بسیاری از خانواده ها و والدین دوست دارند برای فرزندان خود از انواع بدلیجات بچگانه استفاده کنند. خوشبختانه امروزه تولیدکنندگان زیادی در رقابت هستند تا زیباترین سرویس بدل بچگانه را برای دلبندان شما طراحی کنند. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی های سرویس بدل کودکانه بپردازیم. در صورتی که شما هم تصمیم به خرید سرویس بدل بچگانه دارید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انواع سرویس بدل بچگانه

همانطور که گفته شد در تولید سرویس بچگانه ایده های متنوعی اجرا می شود. به همین دلیل می توان گفت تقریبا برای هر نوع سلیقه ای سرویس بدل بچگانه وجود دارد. بدلیجات انواع مختلفی دارند و از در ساخت آن ها از فلزات خاصی استفاده می شود. بسیاری از این فلزات با روکشی از فلزات دیگر پوشش داده می شوند تا زیبایی و درخشش آن ها بیشتر شود. در بین انواع سرویس بدل بچگانه، بدلیجات ساخته شده با روکش آب طلا بیشتری هوادار را دارند. این سرویس بدلیجات کودکانه به رنگ طلا بوده و درخشندگی جذابی را از خود ساطع می کند. روکش آب طلا علاوه بر زیباتر جلوه دادن سرویس بدلیجات بچگانه سبب افزایش طول عمر آن نیز می شود.

برخی از سرویس های بدل روکشی از آب نقره دارند. این بدلیجات بچگانه ظاهری شبیه به نقره داشته و براقیت زیبایی را از خود به نمایش می گذارند. اما یکی از مشکلاتی که برای سرویس بدل بچگانه با روکش آب نقره پیش می آید، زرد شدن آن ها در اثر واکنش با محیط است.

روکش استیل برای بدلیجات نیز استفاده می شود. خرید سرویس بدل بچگانه استیل یکی از بهترین انتخاب ها برای کودکان است. استیل باعث ایجاد حساسیت نمی شود و درخشش زیبایی به وجود می آورد.  سرویس بدل بچگانه استیل به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهد و جز بدلیجات رنگ ثابت به حساب می آید. بدلیجات بچگانه با روکش رادیوم از ضخامت کمی برخوردار هستند اما طول عمر زیادی دارند. حساسیت به رادیوم به ندرت گزارش شده است و سازگاری خوبی با پوست بسیاری از افراد دارد. برای ساخت سرویس بدل بچگانه سفید و نقره ای از روکش رادیوم استفاده می کنند.

زیباترین سرویس بدل بچگانه

سرویس بدل بچگانه باید ظریف و مینیمال انتخاب شود تا با بدن نحیف کودکان همخوانی داشته باشد. در هنگام خرید سرویس بدل بچگانه به محکم بودن قفل های گردنبند، دستبند و گوشواره دقت داشته باشید. سرویس هایی را انتخاب کنید که با سن و سال کودک مطابقت داشته باشد و بزرگ تر یا کوچک تر از اندام وی نباشد. یکی از جذاب ترین سرویس های بدل برای کودکان، نیم ست گربه کیتی است. سرویس شاپرک و میکی موس نیز از پرطرفدارترین سرویس بدل کودکانه به حساب می آیند. کاراکترهای انیمیشنی برای کودکان جذابیت زیادی دارد. بنابراین در هنگام انتخاب سرویس بدل بچگانه به این نکته توجه داشته باشید.