ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

تاج موی بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

معمولا از تاج مو برای تزیین و زیباتر کردن مو ها استفاده می کنند. در گذشته بیشتر عروس ها از آن استفاده می کردند اما امروزه حتی کودکان هم دوست دارند در هر مراسمی موهای خود را تزیین کنند. حتی گاهی بچه ها دوست دارند مانند بزرگتر ها موهای خود را شینیون کرده و از تاج استفاده کنند.

در ادامه مطلب در مورد انواع تاج های مورد استفاده برای کودکان صحبت خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان همراه ما باشید.

تاج موی بچگانه چیست؟

تاج مو تقریبا چیزی شبیه به تل مو است با این تفاوت که با استفاده از وسایل مختلف تزیین شده است. تاج مو در گذشته بیشتر برای عروس خانم ها و بر روی شینیون استفاده می شد اما امروزه مدل هایی از تاج مو تولید شده اند که می توان آن ها را بر روی موهای ساده هم استفاده کرد و زیبایی خاصی به موها بخشید.

 امروزه از تاج موهای مختلف برای بچه ها هم استفاده می کنند. تاج موها را می توان با استفاده از اکسسوری های مختلف درست کرد. مانند مروارید، نگین، گل طبیعی و مصنوعی و غیره. اما باید دقت داشته باشید تاج مو باید خیلی خاص باشد و بر روی موها خودنمایی کند.

 بنابراین باید از محصولات و اکسسوری های بچگانه خاص در تولید آن استفاده کرد. در ادامه به معرفی چند مدل از تاج مو برای کودکان خواهیم پرداخت.

انواع تاج موی بچگانه

همانطور که اشاره شد تاج مو انواع مختلفی دارد و با استفاده از وسایل گوناگون می توان آن ها را تولید کرد. فقط باید به این نکته توجه داشت که تاج مو باید خاص، منحصر به فرد و شیک باشد. با توجه به این که از چه موادی استفاده می کنید، تاج مو انواع مختلفی دارد. در ادامه به چند نمونه از تاج موی بچگانه اشاره خواهیم کرد.

  • تاج موی پرنسسی

مدل مویی که بیشتر برای کودکان استفاده می شود، مدل گوجه ای بوده که بسیار راحت و سریع انجام شده و موجب خستگی کودک نخواهد شد. برای زیبا تر شدن این مدل موی ساده، از تاج پرنسسی استفاده می کنند. تاج پرنسسی دور موهای گوجه شده قرار گرفته و فیکس می شود. این تاج نقش زیادی در زیبایی موهای کودکتان خواهد داشت.

  • تاج موی حلقه ای

این تاج بسیار شبیه به تل سر است و قرار دادن آن بر روی موها بسیا راحت بوده و در زمان کمی انجام می شود. برای استفاده از این مدل تاج نیاز نیست حتما موها شینیون شده باشند. حتی روی موهای ساده و بدون شینیون هم قابل استفاده بوده و زیبایی خاصی به موها می بخشند.

  • تاج موی گل

با استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی هم می توان تاج گل زیبایی درست کرده و به موهای کودکتان بزنید. لازم نیست حتما موهای کودکتان بلند باشد و یا اینکه شنیون شده باشد. می توانید بر روی موهای کوتاه هم از این تاج ها استفاده کنید.

انواع مختلفی از تاج ها برای کودکان وجود دارند که تقسیم بندی آن ها بسیار دشوار است. همه این مدل ها بستگی به سلیقه، خلاقیت، نوع لباس، مدل موی کودک و حتی علاقه خود کودک دارد.