ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

شانه موی بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

یکی از مسائلی که بیشتر مادران به آن اهمیت می دهند، نظافت نوزاد یا فرزند خردسالشان است. بدن کودکان حساس و آسیب پذیر است و معمولا مقاومت کمتری در مقابل آلودگی ها نسبت به بزرگسالان دارند. بنابراین باید وسایلی را برای آن ها تهیه کرد که فقط مخصوص کودکان باشد. یکی از مهم ترین اکسسوری بچگانه برای بچه ها شانه موی بچگانه است. در این مطلب برای شما انواع شانه موی بچگانه را به شما معرفی می کنیم تا در نهایت خرید خوب و رضایت بخشی داشته باشید.

شانه موی بچگانه چیست؟

با توجه به این موضوع که پوست بدن و سر کودک هم مانند سایر قسمت های بدن او بسیار ظریف  حساس هستند، والدین باید به منظور اجتناب از آسیب دیدن فرزندان از وسایل خوب و باکیفیت مخصوص آن ها استفاده کند. شانه یا برس های بچگانه بسیار لطیف و خوب هستند و هیچ آسیبی به کودکان نمی رسانند.

انواع شانه موی بچگانه

یکی از انواع شانه ها برای کودکان برس های پرنسسی هستند که فرم و دیزاین این شانه ها دقیقا برای بچه ها در نظر گرفته شده است. تنوع گسترده در رنگ بندی و مدل این شانه در بسته بندی جذاب و زیبا با شخصیت های کارتونی جذاب باعث شده تا بیشتر افراد این مدل شانه ها را برای بچه های خود تهیه کنند. این شانه ها هم مدل پسرانه دارد و هم مدل دخترانه و جنس آن پلاستیکی و بسیار با کیفیت است.

نوع دیگری از شانه موی بچگانه وجود دارد که این شانه ها حالت پرزی دارند و برای نوزادان که پوست ظریف و حساس دارند بسیار مناسب است. این شانه ها به لحاظ وضعیت مو نوزادان کاملا متفاوت از سایر شانه های بچگانه طراحی و تولید می شوند. این برس ها از الیاف کاملا نرم ساخته شده اند و طراحی ارگونومیک و دستگیری آسان آن باعث شده محبوبیت زیادی پیدا کند.

کدام نوع از شانه ها مناسب تر هستند؟

شانه موی بچگانه در انواع فلزی، چوبیف کربنی یا پلاستیکی تولید می شوند. شاید برای برخی از افراد سوال ایجاد شود که کدام یک از شانه ها برای موی بچه ها مناسب تر است. شانه های فلزی از تمام شانه ها با دوام تر است و از گره خوردگی موها تا میزان زیادی جلوگیری می کند. بعضی از متخصصان شانه های پلاستیکی را برای بچه ها پیشنهاد می کنند، چرا که لطافت آن ها بیشتر است و آسیب کمتری به مو می رساند اما این شانه ها نسبت به مدل فلزی از دوام کمتری برخوردار است.

یکی از بهترین شانه های برای بچه ها که همه طرفدار آن هستند شانه چوبی است که هم برای آرامش و ماساژ سر مناسب است و هم کیفیت بسیار بالایی دارد و برای اکثر مدل موها مناسب هستند. شانه های کربنی انواع دیگر شانه موی بچگانه هستند که انعطاف پذیری کمی دارند و برای موهای پرپشت گزینه خوبی محسوب می شوند. اگر می خواهید متوجه شوید کدام یک از شانه ها برای موهای بچه هایتان مناسب است حتما مدل موی او را در نظر بگیرید و متناسب با همان نوع، مدل شانه را انتخاب کنید.