ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

زنجیر بدل مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

زیورآلات بدلی، امروزه جای خود را به خوبی در بین سبد خرید مردم باز کرده اند. این محصول، به دلایلی همچون قیمت مناسب و ظاهری مشابه با زیورآلات اصل، طرفداران و مشتریانی بسیار زیادی پیدا کرده است. زنجیر بدل مردانه نیز یکی از بدلیجات مردانه است که خرید و فروش آن بین مردان، از رونق بسیار زیادی برخوردار است. بسیاری از مردان علاقه زیادی به داشتن زنجیر بدل دارند. زنجیر بدل مردانه را می توان به تنهایی و یا همچنین همراه با پلاک و آویز، استفاده کرد.

زنجیر بدل مردانه چیست؟

به حلقه های ریز و درشتی که به صورت زنجیر وار به یکدیگر متصل شده اند و به دور گردن آویزان یا بسته می شوند، زنجیر بدل مردانه می گویند. در ساخت این نوع از زنجیر ها، از فلزاتی همچون آلومینیوم، استیل، برنج و نظایر آن که از ارزش کمتری به نسبت طلا و نقره برخوردارند، استفاده می شود.

انواع زنجیر بدل مردانه

هر چه از تنوع این محصول در بازار بگوییم، باز هم کم گفته ایم؛ اما به طور کلی می توان با توجه به نوع و جنس آن، به انواع زیر اشاره کرد:

  1. زنجیر بدل مردانه استیل

در طراحی و ساخت این نمونه از زنجیر بدل مردانه، از فلزی به نام استیل استفاده شده است. جنس استیل به دلیل مقاومت بالا و درخشندگی خاصی که دارد، جایگزین مناسبی برای زنجیر های مردانه طلا و نقره است. زنجیر بدل مردانه استیل، یکی از پرفروش ترین زنجیرهای بدل مردانه به حساب می آید. طرح ساده، دانه ریز و دانه درشت، اسپرت، مارپیج و سفارشی از جمله مهم ترین انواع زنجیر بدل مردانه استیل به شمار می رود.

  1. زنجیر بدل مردانه آلمینیومی

نوعی دیگر از زنجیر بدل مردانه، زنجیر آلمینیومی نام دارد. اصلی ترین آلیاژ به کار رفته در این نوع از زنجیر بدل مردانه، آلمینیوم است. آلمینیوم شباهت ظاهری بسیار زیادی به نقره دارد و به کار بردن آن در زنجیر بدل مردانه آلمینیومی، منجر به این شده است که جایگزین خوبی برای زنجیره نقره مردانه، قلمداد شود. زنجیر مردانه آلمینیومی نیز، در طرح های مختلف و متنوعی ساخته می شود.

  1. زنجیر بدل مردانه برنجی

به نوعی از زنجیر های بدل مردانه که در ساخت آن از فلز برنج استفاده شده است، زنجیر بدل مردانه برنجی می گویند. فلز برنج از لحاظ رنگ تقریباً شبیه به طلا است و از جلا و درخشندگی نسبتاً مناسبی برخوردار می بباشد از همین رو زنجیر بدل مردانه برنجی، جایگزین مناسبی برای زنجیر طلا است.

خرید زنجیر بدل مردانه

زنجیر بدل مردانه از تنوع بسیار گسترده برخوردار هستند و همین امر منجر به این شده است که خرید آن، کار زیاد سختی نباشد. زنجیر بدل مردانه را می توان از فروشگاه های اکسسوری مردانه، بدلیجات و کادویی خریداری کرد. همچنین امکان خرید اینترنتی این محصول از فروشگاه های اینترنتی نیز امکان پذیر است وجود دارد.

قیمت زنجیر بدل مردانه

قیمت زنجیر بدل مردانه بسته به وزن، طراحی و جنس فلز به کار رفته در ساخت آن، بسیار متفاوت است. به عنوان مثال زنجیر بدل مردانه استیل به مراتب قیمت بالاتری از زنجیرهایی دارد که در ساخت آن ها از سایر فلزات آلیاژی استفاده شده است.

مزایای استفاده از زنجیر بدل مردانه

زنجیر بدل مردانه یکی از جزئیات کوچک است که می‌تواند به شکل قابل توجهی ظاهر شخص را تغییر دهد. برخلاف زنجیر بدل زنانه، زنجیر بدل مردانه با فرم و طرح خود می‌تواند به شیوه‌ای که از آن استفاده می‌شود، از پوشیدن لباس‌های رسمی گرفته تا به کار بردن در لباس‌های اسپرت، بسیار کاربرد داشته باشد.

به علاوه، استفاده از زنجیر بدل مردانه می‌تواند به شکل قابل توجهی به ظاهر شخصیت شما اضافه شود. این جزئیات می‌توانند نشان دهنده سلیقه و سبک شخصی افراد باشند و می‌توانند به شخصیت آن ها رنگ و بوی خاصی بدهند.

همچنین، زنجیر بدل مردانه می‌تواند به شکل قابل توجهی به لباس آقایان و سلیقه‌ای که از آن پیروی می‌کنند، جذابیت اضافه کند. بسته به جنس و طرح زنجیر بدل مردانه، می‌تواند به سبک لباس خود اضافه شود و می‌تواند به شکل قابل توجهی به علاقه‌های آن ها نشان داده شود.

علاوه بر این، زنجیر بدل مردانه اغلب به عنوان یک جزئیات مردانه در طراحی لباس‌های مختلف استفاده می‌شود. به عنوان مثال، برای طراحی لباس رسمی مردانه، می‌توانند از یک زنجیر بدل مردانه با فرمی کلاسیک و ساده استفاده کنند تا به شکل قابل توجهی به ظاهر شما اضافه شود.

در نهایت، استفاده از زنجیر بدل مردانه می‌تواند به شکل قابل توجهی به اعتماد آقایان و احساس رضایت از ظاهر شخصی آن ها کمک کند. با داشتن یک جزئیات مردانه و بیانگر سلیقه شخصیت مردان، می‌تواند به آن ها کمک کند تا به خودشان اعتماد کنند و با اطمینان بیشتری در محیط‌های مختلف حضور یابند.