ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

گردنبند نقره زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

نقره جات زنانه که یکی از مهم ترین اجزاء استایل محسوب می شوند انواع مختلفی دارند که ما قصد داریم در ادامه به طور اختصاصی در مورد یک نوع آن یعنی گردنبند نقره زنانه صحبت کنیم و انواع آن را به طور کامل به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا بیشتر با این مدل گرنبند ها آشنا شوید و بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

انواع گردنبند نقره زنانه

مهم ترین انواع گردنبند نقره زنانه، عبارتند از:

  • گردنبند یقه ای

یک نوع از پر طرفدار ترین انواع گردبند ها، گردبند های یقه ای هستند که به صورت سفت و محکم روی گردن قرار می گیرند و با لباس های یقه باز می توان آن ها را پوشید.

  • گردنبند شال گردنی

نوع دیگری از گردبند ها، گردنبند های شال گردنی هستند که به آن ها چوکر نیز می گویند. این مدل گردنبد ها، به گونه ای طراحی شده اند که در ناحیه ای که گردن به بدن متصل می شود، قرار می گیرند و با هر نوع لباسی می توان آن ها را ست کرد.

  • گردنبند پرنسسی

یک نوع دیگر از گردنبند های نقره، گردنبند های پرنسسی هستند که روی استخوان ترقوه قرار می گیرند و طول آن ها بین 43 تا 48 سانتی‌متر متغیر است.

  • گردنبند متینی یا جشنی

نمونه دیگری از گردنبند ها، گردنبند های متینی هستند که زیبایی منحصر به فردی دارند و روی سینه قرار می گیرند. این گردبند ها می توانند جذابیت استایل یک خانم را به صورت قابل ملاحظه ای افزایش بدهند و جلوه ای فوق العاده به آن ها ببخشند.

  • گردنبند رو لباسی

آخرین گردنبندی که می خواهیم به شما معرفی کنیم گردنبند رو لباسی است که به آن ها اپرا نیز گفته می شود. طول این نوع گردنبند ها، معمولاً بین 61 تا 90 سانتی‌متر متغیر است و با لباس های یقه بسته می توان آن ها را پوشید.

راهنمای خرید گردنبند نقره زنانه

از آن جایی که گردنبند نقره در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود، ممکن است انتخاب گزینه مناسب کار چندان آسانی نباشد. به همین دلیل ما در این قسمت به صورت اختصاصی در مورد نحوه خرید گردنبند نقره صحبت می کنیم و نکاتی که در حین خرید آن باید مورد مورد توجه قرار بگیرند را به اطلاع شما می رسانیم و این نکات عبارتند از:

  • سبک طراحی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در حین خرید گردنبند نقره برای خانم ها، باید مورد توجه قرار بگیرد سبک طراحی آن است که باید با سن و سال، شخصیت و جنسیت شما مطابقت داشته باشد.

  • سایز گردنبند

نکته دیگری که در حین خرید گردنبند نقره باید مورد توجه قرار بگیرد، سایز گردنبند است که معمولاً بین 45 تا 85 سانت متغیر است و افراد می توانند بنا به سیلقه خود در مورد آن تصمیم گیری کنند.

  • استایل

زمانی که برای خرید گردبند نقره به بازار مراجعه می کنید، حتماً به استایل و فرم بدنی خود دقت کنید و بر اساس آن مدل گردنبند را انتخاب کنید.

قیمت گرنبند نقره

در هنگام خرید گردنبند نقره حتماً به قیمت آن نیز دقت کنید تا در حین تأمین هزینه ها به مشکل بر نخورید.