ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

نیم ست نقره بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کودکان هم مانند بزرگسالان تمایل به استفاده از زیورآلات دارند که البته این علاقه در دختران بیشتر از پسرها است. شاید بتوان گفت دختران به صورت ذاتی و فطری علاقه به زیبایی، زیباتر شدن و استفاده از نقره جات بچگانه را دارند.

 ما در این مطلب قصد داریم در مورد نیم ست نقره بچگانه صحبت کرده و اطلاعاتی کاربردی در مورد خرید آن به شما ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه خواندن این مطلب را از دست ندهید.

نیم ست نقره بچگانه چیست؟

نیم ست نقره بچگانه معمولا شامل دستبند و گردنبند با طرح کودکانه می شود. البته می توان از طرح های دیگری هم برای این کار استفاده کرد. به دلیل این که فلز طلا بسیار گران قیمت بوده و از طرفی کودکان در نگهداری از آن کمی بی دقت هستند، می توان از نیم ست نقره بچگانه برای هدیه دادن به آن ها و خوشحال کردنشان استفاده کرد.

نیم ست های نقره طرح ها و مدل های مختلفی دارند. انواع نیم ست های عروسکی با شخصیت های کارتونی، نیم ست نقره بچگانه طرح اسپرت، نیم ست نقره بچگانه مجلسی و غیره نمونه ای از انواع متنوع نیم ست های بچگانه نقره هستند.

 همچنین اگر طرح خاصی مد نظرتان است، می توانید آن را به سازندگان نیم ست سفارش دهید. فلز نقره برای پوست کودکتان ضرری ندارد. اما اگر کودک به این فلز حساسیت داشت، باید از فلز های دیگر برای زیورآلات او استفاده کنید و یا این که روکش طلا، استیل و غیره بر روی نیم ست و سرویس نقره بچگانه به کار ببرید.

فلز نقره دارای انعطاف پذیری بالا بوده و بسیار نرم است. به همین دلیل می توان انواع طرح ها و مدل ها را با استفاده از این فلز ساخت و هیچ محدودیتی در انتخاب طرح و مدل نخواهید داشت. از ظریف ترین طرح ها تا بزرگ ترینشان را می توانید سفارش داده و برای فرزندتان تهیه کنید.

نکات مهم در خرید نیم ست نقره بچگانه

درست است که نیم ست نقره بچگانه از نوع طلای خود ارزان تر است اما این بدان معنا نیست که فلز نقره و یا نیم ست نقره بچگانه ارزش مادی نداشته باشد. نقره هم ارزش و قیمت خاص خود را دارد. پس در انتخاب و خرید آن باید دقت داشته باشید و از مراکزی خرید کنید که مورد اعتماد باشند.

در هنگام انتخاب طرح و خرید نیم ست نقره بچگانه باید دقت کنید که طرح مورد نظرتان لبه های تیز، نگین درشت ویا ریز نداشته باشد. به دلیل جنب و جوش زیاد بچه ها مخصوصا در سنین پایین ممکن است لب های تیز نیم ست به بدنشان آسیب وارد کند و یا اینکه نگین ها افتاده و از زیبایی ظاهر نیم ست نقره بچگانه کم شود.

 از طرفی با خرید نیم سن نقره بچگانه می توانید بعدا و برای مناسبتی دیگر انگشتر و یا گوشواره آن ست را تهیه کرده و به عنوان هدیه ای جداگانه به فرزندتان بدهید. در هنگام خرید گردنبند، گردنبندی را انتخاب کنید که اندازه مناسبی داشته باشد. نه آنقدر بلند باشد که دست و پاگیر شود و نه آنقدر کوتاه و تنگ که موجب اذیت کودک شود.