ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

انگشتر نقره بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

هر انسانی از همان بدو کودکی علاقه زیادی به آراستن خود به وسیله زیورآلات را دارد. از این رو همیشه به دنیال آن است و دوست دارد انواع زیور آلات را برای خود تهیه کند. در این بین یکی از محبوب ترین نقره جات بچگانه به خصوص دخترها انگشتر است. انگشتر های بچگانه امروزه در انواع طرح ها و اندازه های مختلف و جنس های متنوع تولید می شوند. یکی از پرطرفدارترین جنس های انگشتر، انگشتر نقره بچگانه است که چون هیچ حساسیتی برای پوست ندارد، خواهان زیادی دارد. در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با انگشتر نقره بچگانه بیشتر آشنا کنیم.

ویژگی های انگشتر نقره بچگانه

از آن جایی که قیمت طلا روز به روز بالا می رود، همه افراد نمی توانند برای بچه های خود زیورآلات طلا بخرند. از طرف دیگر هم زیورآلات استیل می تواند سبب اگزما یا حساسیت های پوستی شود. بنابراین بهترین نوع از انگشتر ها می تواند انگشتر نقره باشد. انگشتر نقره به دلیل قیمت مناسب تری که نسبت به طلا دارد این قابلیت را به شما خواهد داد تا مدل های جذابی را برای فرزندان خود خریداری کنید.

از خوبی های انگشتر های نقره این است که آقا پسر ها هم می توانند آن را با سنگ های مخصوص زینت دهند و در درستان خود قرار دهند.

انواع انگشتر نقره بچگانه

انگشتر های نقره بچگانه به چند دسته تقسیم می شوند که شما می توانید بنا بر سلیقه فرزندتان یکی از آن ها را تهیه کنید.

  • انگشتر نقره نگین دار

یکی از پرطرفدارترین نوع انگشتر های نقره مدل نگین دار آن است. این انگشتر ها زیبایی بسیار خاصی دارند و معمولا دختر خانم های 10 الی 15 سال دوست دارند که این مدل را برای خود خریداری کنند. انگشتر های نگین دار هم در شکل های رنگی وجود دارند و هم در مدل های بی رنگ. آن هایی که رنگی هستند، تنوع رنگ بالایی دارند و نگین های اتریشی رنگی روی آن قرار دارند. سنگ سیترین، سنگ آمتیست، سنگ عقیق و توپاز از انواع سنگ های نقره رنگی دکوریکور هستند که کیفیت بسیار بالایی دارند.

  • انگشتر نقره فانتزی

مدل فانتزی بیشتر برای کودکان 3 ال 6 سال مناسب است. شکل این انگشتر ها بیشتر شخصیت های کارتونی، گل، ستاره، ماه و غیره است. معمولا کودکان با دیدن این انگشتر ها حسابی شگفت زده می شوند. از خوبی های این انگشترها این است که چون قیمت پایین تری نسبت به طلا دارند، دیگر نگران این نخواهید بود که فرزندتان آن را گم کند. در ضمن چون دیگر جنس این انگشترها استیل نیست، نگزان حساسیت پوستی در کودکان هم نخواهد بود.

  • انگشتر نقره با سنگ های زینتی

این انگشتر ها معمولا یک حلقه هستند که روی آن یک سنگ مخصوص در یک قاب نقره قرار گرفته است. این انگشتر ها هم مدل پسرانه دارد و هم مدل دخترانه. انگشتر سنگ دار یکی از محبوب ترین نوع انگشترهای نقره در بین بچه ها است. سنگ هایی که معمولا برای این انگشترها در نظر گرفته می شود یاقوت، عقیق و فیروزه است که علاوه بر زیبایی خاص و دلنشین، خواص درمانی زیادی هم دارد.