ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

گردنبند نقره بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

یکی از زیباترین زیورآلات ساخته شده برای بچه ها، گردنبند نقره بچگانه نام دارد. این نوع از زیپرآلات بچگانه، دارای جذابیت بسیار بالایی است و در عین حال تنوع گسترده ای دارد. بچه ها علاقه بسیار زیادی به زیورآلات دارند و این شدت علاقه به میزانی است که دوست دارند جعبه ای بزرگ پر از زیورآلات، به ویژه گردنبند نقره داشته باشند. گردنبند نقره بچگانه انتخابی مناسب، برای هدیه دادن به کودکان است.

گردنبند نقره بچگانه چیست؟

گردنبند نقره بچگانه به نوعی از نقره جات بچگانه گفته می شود که از جنس نقره ساخته شده و از یک زنجیر بلند و یک قفل و حلقه کوچک برای بسته شدن به دور گردن، تشکیل شده است. برای بستن گردنبند نقره بچگانه، کافیست آن را به دور گردن کودک دلبند خود بیندازید و سپس اهرم موجود در گیره را بکشید و قلاب را درون آن جای دهید. در آخر نیز اهرم را رها کنید تا به جای خود، قفل شود.

خرید گردنبند نقره بچگانه

قطعا شما برای یک بار هم که شده جهت خرید گردنبند نقره بچگانه به زیورآلات فروشی ها مراجعه کرده باشید. هنگامی که وارد مغازه می شوید و به قفسه مخصوص گردنبندهای بچگانه نگاه می کنید، با طیف گسترده ای از گردنبندها که طرح ها و مدل های متنوعی نیز دارند، روبرو می شوید. انتخاب گردنبند نقره بچگانه مناسب، نیازمند توجه به یک سری از نکات، همچون سلیقه کودک دلبند خود، طرح، مدل، سایز و اندازه آن، ضروری و الزامی است.

انواع گردنبند نقره بچگانه

همان طور که گفتیم، گردنبند نقره بچگانه دارای مدل های بسیار متنوع و گوناگونی است. در طراحی و ساخت گردنبندهای نقره بچگانه، به تمام سلایق توجه کافی شده است و لذا از این بابت جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

  • گردنبند نقره بچگانه ساده

این نوع از گردنبند از حلقه های بسیار کوچکی که به صورت زنجیروار هستند، ساخته شده است. گردنبند نقره بچگانه ساده، بر روی استخوان ترقوه قرار می گیرد و طول آن به طور تقریبی بین ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر است.

  • گردنبند نقره بچگانه زینتی

در طراحی و ساخت این نوع از گردنبند نقره بچگانه از سنگ های زینتی و کمیاب از قبیل یاقوت، عقیق و... استفاده شده است.

  • گردنبند نقره بچگانه پرنسسی

گردنبند نقره بچگانه مدل پرنسسی، تلفیقی از یک تاج نقره ای و یا تزئین شده با پولک، مهره و... به همراه پایه نگهدارنده است. پایه نگهدارنده به صورت زنجیر یا سیم مفتولی می باشد.

  • گردنبند نقره بچگانه یقه ای

گردنبند نقره بچگانه یقه ای به صورت محکم به دور گردن قرار می گیرد. در اصطلاح عامیانه به آن گلوبند می گویند.

  • گردنبند نقره بچگانه مارپیچی

این نوع از گردنبند نقره بچگانه به صورت زنجیرهای پهن و شبیه به بدن مار، ساخته شده است.

  • گردنبند نقره بچگانه اپرا

این نوع از گردنبند نقره بچگانه بر روی لباس قرار می گیرد. طول  تقریبی آن، بین ۶۰ تا ۹۵ سانتی متر است.

قیمت گردنبند نقره بچگانه

عوامل بسیار زیادی در قیمت گردنبند نقره بچگانه، تاثیرگذار هستند. اگر قصد خرید گردنبند نقره بچگانه را دارید، به نکاتی همچون اندازه گردنبند، میزان نقره به کار رفته در آن، طرح و مدل گردنبند‌ و... دقت کنید.