ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

حلقه نقره زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

همان طور که می دانید بیشترین استفاده از حلقه نقره زنانه، به عنوان حلقه ازدواج یا نامزدی است. شاید بتوان گفت شاخص ترین ویژگی حلقه نقره نسبت به بقیه حلقه ها، براق بودن و درخشندگی آن است و دلیل آن هم خاصیت شگرف نقره در درخشندگی و صد البته هنر دست سازندگان ماهر نقره جات زنانه است. اگرچه افراد زیادی هم هستند که انگشتر را بیشتر می پسندند؛ اما تعداد طرفداران حلقه نفره زنانه هم کم نیست.

انواع حلقه نقره زنانه

حلقه نقره انواع مختلفی دارد که بانوان بسته به سلیقه خود میتوانند انتخاب بیشتری داشته باشند. در این مطلب تعدادی از انواع حلقه نقره زنانه را معرفی می کنیم.

  • حلقه نقره زنانه نگین دار

در این نوع از حلقه نقره زنانه، از انواع نگین ها و سنگ های قیمتی مانند یاقوت، الماس و فیروزه استفاده شده است.تعداد نگین، رنگ و نوع آن ها، تنوع بسیار زیادی دارد و تاثیر مستقیم بر قیمت محصول می گذارد.

  • حلقه نقره زنانه بدون نگین (ساده) 

در طراحی این نمونه از حلقه نقره زنانه از هیچگونه نگین یا سنگ قیمتی استفاده نمی شود و طرح ساده تری دارد و همچنین قیمت پایین تری به نسبت انواع دیگر حلقه نقره زنانه دارد. طرح های بسیار شیک و زیبایی را می توانید در این نوع از حلقه های نقره زنانه، پیدا کنید و جزء یکی از پرفروش ترین حلقه های زنانه محسوب می شوند.

  • حلقه نقره زنانه طرح دار

این نمونه از حلقه نقره زنانه مانند نمونه بالا بدون نگین است؛ اما با این تفاوت که در ساخت و طراحی آن از اشکال و طرح های مختلف مانند گل و قلب و غیره استفاده شده و به شکل یک حلقه ی ساده نیست. قیمت این نوع از حلقه ها نیز بستگی به میزان نقره به کار رفته در آن و نوع و شکل طراحی متفاوت است.

  • حلقه نقره زنانه اسپرت

تنها مشتری های حلقه نقره زنانه، افراد متاهل نیستند. بسیاری از دختران جوان و نوجوان نیز علاقه خاصی به حلقه نقره زنانه دارند؛ اما به دلیل سلیقه متفاوت آن ها که امری طبیعی است، از طرح های دیگری مانند طرح های اسپرت استفاده کنند. این نمونه ها دارای طراحی های جوان پسند، شیک و در بعضی موارد فانتزی و با اشکالی به روزتر هستند.

  • حلقه نقره زنانه مجلسی

این نمونه از حلقه نقره زنانه نیز بیشتر برای استفاده در مجالس طراحی و ساخته شده و از قیمت بالاتر و طراحی شیک تری برخوردار است.

کشورهای فعال در زمینه طراحی و ساخت حلقه نقره برای خانم ها

کشورهای مختلفی در طراحی و ساخت حلقه نقره زنانه فعالیت می کنند. به غیر از ایران کشورهایی از جمله ایتالیا، فرانسه، آلمان، ترکیه و تایلند از جمله بهترین های دنیا در زمینه طراحی حلقه های زنانه هستند. اگر چه خرید محصولات ایرانی به دلیل رونق اقتصادی کشور و حمایت از تولیدکنندگان کشورمان در اولویت است؛ اما به هر حال بعضی افراد ترجیح می دهند که حلقه نقره زنانه خارجی را خریداری کنند.

خرید حلقه نقره زنانه

هنگامی که به هر دلیل تصمیم به خرید حلقه نقره زنانه می گیرد، بهتر است به نکاتی همچون خرید از فروشگاه های معتبر و دارای مجوز رسمی، اصالت و دوام کالا، کشور سازنده، سایز و اندازه آن، مدل و طرح حلقه نقره، موارد استفاده و نظایر آن توجه کنید. البته که قیمت حلقه نقره زنانه هم مهم است.