ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

سرویس نقره زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

حتما تا به حال از کنار فروشگاه های جواهرات رد شده اید و برای چند دقیقه هم که شده به زیورآلات موجود در پشت ویترین، نگاهی هر چند اجمالی داشته اید و متوجه این نکته شده اید که تنوع زیورآلات زنانه بسیار زیاد است.  به طور کلی بانوان علاقه بسیار زیادی به انواع جواهرات و زیورآلات دارند و این شدت علاقه به میزانی است که هر بانوی محترمی، حداقل چند نمونه از انواع جواهرات و حداقل یک سرویس کامل از آن ها را در قفسه ی کمد و یا ویترین اتاق خود دارد. در واقع یکی از محبوب ترین و پرطرفدار نقره جات زنانه، سرویس نقره زنانه است.

معرفی سرویس نقره زنانه​

تمامی انواع زیورآلاتی که در طراحی و ساخت آن ها از فلز نقره استفاده شده است، در گروه سرویس نقره برای خانم ها قرار می گیرند. باید به این نکته اشاره کرد که سرویس نقره زنانه شامل تمام انواع اکسسوری ها از جمله زنجیر، گردنبند، انگشتر، دستبند و... می شود.

سرویس نقره زنانه شامل چه محصولاتی است؟

سرویس های نقره موجود در بازار، شامل گردنبند، پلاک و زنجیر، گوشواره و دستبند هستند؛ اما این امکان وجود که انواع دیگری از زیورآلات همچون انگشتر، النگو و... را نیز به آن اضافه کنید و پک کامل از انواع مختلف جواهرات نقره را، برای خود داشته باشید. به طور کلی، سرویس نقره زنانه شامل انواع اکسسوری و زیورآلات ساخته شده از جنس نقره به صورت یکجا می شود.

نکاتی در مورد خرید سرویس نقره زنانه

  • اگر قصد خرید سرویس نقره زنانه را دارید، بهتر است  قبل از خرید، از چند فروشگاه دیدن کرده و از خرید عجولانه این محصول پرطرفدار، پرهیز کنید؛ البته پیش از رفتن به بازار، می توانید با سرزدن به فروشگاه های اینترنتی و جستجو در فضای سایبری، اطلاعات مختصری از قیمت و نوع محصولات کسب کنید و بعد راهی بازار شوید.
  • در زمان خرید سرویس نقره زنانه، قبل از هر چیز، ابتدا از معتبر بودن فروشگاه و همچنین کیفیت و اصالت محصولات عرضه شده در آن، اطمینان حاصل کنید.
  • در صورت امکان، تمام قطعات سرویس نقره زنانه مد نظرتان را، از یک فروشگاه بخرید تا هم در گرفتن فاکتور کار راحت تری داشته باشید و هم در گرفتن تخفیف، دست باز تری داشته باشید؛ اگر چه ممکن است یک فروشگاه تمام قطعات سرویس نقره زنانه ای که به دنبالش هستید را نداشته باشد و مجبور شوید از فروشگاه های مختلفی خرید کنید.
  • به یاد داشته باشید که قیمت پایین و مقرون به صرفه بودن سرویس نقره زنانه، دلیل بر بی ارزش بودن آن نیست و در جای خود فلز با ارزشی محسوب می شود؛ پس حتما از فروشنده تقاضا کنید که فاکتور خرید را برای شما صادر کند.

قیمت سرویس نقره زنانه​

عوامل بسیار زیادی در قیمت سرویس نقره، نقش ایفا می کنند. وزن کلی سرویس و تعداد جواهرات موجود در آن، نوع و مدل سرویس، کیفیت و دوام محصولات موجود در سرویس، اجرت ساخت، میزان تورم و نوسانات بازار و... از جمله مهم ترین عواملی به شمار می روند که در قیمت سرویس نقره، تاثیرگذار هستند.