ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

آویز نقره زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

استفاده از زیورآلات همیشه مورد توجه و علاقه خانم ها بوده و هست. بسیاری از خانم ها از زیورآلات طلا استفاده می کنند اما افرادی هم هستند که توان اقتصادی کافی برای خرید طلا ندارند. این افراد می توانند از بدلیجات نقره، استیل، برنز و غیره استفاده کنند.

ما در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از نقره جات زنانه به نام آویز نقره زنانه صحبت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان همراه ما باشید.

آویز نقره زنانه چیست؟

زیورآلات زنانه شامل انواع مختلفی از زنجیر، گوشواره، انگشتر، آویز و غیره می شود. همه این بدلیجات را می توان با استفاده از فلز های مختلفی ساخت که ارزش مادی هر کدام متفاوت هستند. اکثر آویز نقره زنانه موجود در بازار دارای عیار 925 هستند. به عبارت دیگر 92.5 درصد از وزن آویز مورد نظر از نقره خالص تشکیل شده است.

آویز نقره زنانه هم مانند سایر زیورآلات و بدلیجات از فلزی به نام نقره ساخته می شود. فلز نقره فلزی بسیار نرم و انعطاف پذیر بوده و با استفاده از آن می توان حتی طرح های ظریف و نازکی از آویز زنانه را ساخت. امروزه آویز نقره زنانه در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شوند؛ از برگ و گل و قلب گرفته تا نام افراد.

انتخاب از بین مدل های زیاد آویز نقره زنانه گاهی مشکل می شود ولی افراد می توانند با توجه به علاقه و سلیقه خودشان حتی مدل مورد نظرشان را به سازندگان سفارش دهند. جالب است بدانید فلز نقره هم مانند برخی از فلزات ارزش مادی تقریبا زیادی دارد.

خرید آویز نقره زنانه

در هنگام خرید آویز نقره زنانه باید نکاتی را همواره مد نظر خود قرار دهید. یکی از آن نکات توجه به عیار نقره است که در پشت یا زیر آویز حک شده است. از طرفی باید دقت داشته باشید که پوست بدنتان به فلز نقره حساسیت نداشته باشد.

 اگر خرید آویز نقره زنانه برایتان واجب و ضروری است ولی به آن حساسیت دارید، می توانید از سازنده آن بخواهید روکشی از طلا یا رادیوم یا هر فلز دیگری که به آن حساسیت ندارید را بر روی آویز مورد نظرتان بگذارد.

همانطور که می دانید فلز نقره به رنگ نقره ای بوده اما اگر شما دوست دارید آویز نقره به رنگ طلایی داشته باشید، می توانید از فروشنده بخواهید تا روکشی از طلا یا آب طلا به آویز مورد نظرتان بزند.

سعی کنید از فروشندگان معتبر آویز نقره زنانه را تهیه کنید زیرا برخی افراد فلز های دیگری را به جای نقره می فروشند. معمولا آویز های نقره زنانه را  با سنگ های قیمتی تزیین می کنند. سنگ هایی مانند فیروزه، زمرد، یشم و غیره که در برخی از ادیان توصیه به استفاده از آن ها شده است.

دقت داشته باشید اگر آویز نقره زنانه اصل و با کیفیتی را خریداری کنید، آویز شما عمر طولانی دارد و به هیچ عنوان در تماس با آب و غیره به رنگ سیاه تغییر رنگ نمی دهد. یکی از راه های تشخیص نقره اصل این است که نقره اصل به هیچ عنوان به آهنربا جذب نمی شود.