ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

پابند بدل زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

استفاده از پابند به گذشته های دور برمی گردد و مختص عصر کنونی نیست. بانوان در همه دوره ها به زیورآلات و بدلیجات علاقه وافری داشته اند گویی این علاقه ذاتی است. یکی از انواع بدلیجات زنانه، پابند بدل زنانه است. پابندها جز اکسسوری های جذابی هستند که سبب جلب توجه به پاهای زیبا و کشیده بانوان شده و حس اعتماد به نفس را در آن ها افزایش می دهند. پابند بدل برای خانم ها در جنس و طرح مختلفی ساخته می شود و بر حسب هر نوع سلیقه ای قابل سفارش است. ما در این نوشتار به بررسی ویژگی های پابند بدل زنانه خواهیم پرداخت. برای مطالعه راهنمای خرید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

معرفی انواع پابند بدل زنانه

پابند بدل زنانه نوعی اکسسوری خاص است که ایده های مختلفی در طراحی آن به کار می رود. اما رایج ترین نمونه پابند بدل زنانه شامل محوری از زنجیر فلزی است که پلاک هایی از آن آویخته شده اند. زنجیرهای پابند دارای قفل هایی بوده که به اندازه دلخواه دور مچ بسته می شود. پابند بدل زنانه معمولا با کفش پاشنه دار، کتانی، کفش عروسکی، و صندل های تخت استفاده می شود. استفاده از پابند در میان دختران جوان مرسوم بوده و زیبایی پاهای آن ها را افزایش می دهند. البته پابند فقط برای یک پا بسته می شود و از جنس نقره، استیل، تیتانیوم و... ساخته می شود. در میان انواع بدلیجات، استیل حساسیت کمتری برای افراد ایجاد می کند. به همین پابند بدل زنانه استیل یکی از پرفروش ترین اکسسوری ها محسوب می شود. استیل درخشش و براقیت خاصی از خود به نمایش می گذارد و جز زیباترین فلزات برای ساخت پابند بدل زنانه است. نقره نیز خواص متعددی برای سلامت بدن دارد و خرید پابند بدل زنانه با جنس نقره به بانوان شیک پسند توصیه می شود.

پابند بدل زنانه باید تناسب خوبی با استایل داشته باشد. برای مثال افرادی که به پوشیدن کتانی و کفش های راحت عادت دارند، باید از پابندهای رنگی استفاده کنند. در میان انواع پابند بدل زنانه، پابندهای مهره ای از تنوع رنگ بیشتری برخوردار هستند. اما در موقعیت های رسمی و مهمانی های دوستانه بهتر است پابند بدل زنانه با زنجیرهای ظریف به دور مچ ببندید. خلخال نوعی پابند زنانه بوده که حرکت کردن آن باعث ایجاد صدا می شود. این نوع پابند بدل زنانه مناسب پایکوبی و رقص است.

قیمت پابند بدل زنانه

بسته به متریالی که برای درست کردن پابند بدل زنانه استفاده می شود، قیمت آن نیز تغییر می کند. بدلیجاتی که از جنس فلز هستند به مراتب قیمت بیشتری دارند و ماندگاری آن ها نیز بالاست. فلز نقره در میان انواع بدلیجات گران قیمت تر بوده و زیبایی خیره کننده ای دارد. اما احتمال تغییر رنگ آن در طولانی مدت وجود دارد. البته می توان با استفاده از موادی مانند خمیر دندان رنگ طبیعی آن را بازگرداند. پابند بدل زنانه در رنگ های طلایی و نقره قابل سفارش است و گزینه بسیاری خوبی به عنوان هدیه به خانم ها محسوب می شود.