ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

نیم ست بدل بچه گانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

زیور آلات از جمله وسایلی هستند که سن نمی شناسد و همه افراد چه کودک چه بزرگسال دوست دارند برای آراسته کردن خود از آن استفاده کنند. یکی از بدلیجات بچه گانه که بسیار پر طرفدار است، نیم ست بدل بچه گانه است که دارای انواع طرح ها و رنگ های مختلف است. در این مطلب قصد داریم به معرفی این محصول بپردازیم تا هنگام خرید نیم ست بدل بچه گانه دچار سردرگمی نشوید.

نیم ست بدل بچه گانه چیست؟

جنس نیم ست بدل بچه گانه معمولا از استیل رنگ ثابت است که در صورت شستشو با آب و صابون رنگ آن از بین نخواهد رفت. این نیم ست ها بسیار قیمت مناسب هستند و شما با هر بودجه ای می توانید برای فرزندان خود آن را تهیه کنید. نیم ست بدل کودکانه در نوع استیل انواع طرح های دخترانه دارد که بسیار زیبا هستند و بچه ها با دیدن آن ها حسابی شگفت زده خواهند شد. این نیم ست ها متشکل از گوشواره و گردنبند است. از آن جایی که طلا قیمت بالایی دارد و برای بچه ها ممکن است دردسرساز شود و گم شوند، بهترین نیم ست جایگزین برای آن ها نیم ست بدل خواهد بود.

انواع نیم ست بدل بچه گانه

نیم ست بدل بچه گانه را معمولا در طرح هایی می ساند که مناسب سن بچه ها است. همچنین آن ها را به شکلی تولید می کنند که فرم آن ها کودک را اذیت نکند و برای آن ها سنگین هم نباشد. جنس استیل این نیم ست ها هیچ گونه آسیبی به پوست بچه ها نخواهد رساند.

  • طرح شخصت های کارتونی

یکی از انواع نیم ست های پرطرفدار برای بچه ها، طرح شخصیت های کارتونی است. شخصیتی همچون میکی موس، باربی، پری دریایی، کیتی و غیره یکی از محبوب ترین شخصیت ها هستند که هر دختر خانمی دوست دارد گوشواره و گردنبند آن را داشته باشد. رنگبندی این طرح ها به گونه ای هستند که با بسیاری از لباس ها ست می شوند. معمولا دختر خانم های 6 الی 10 ساله دوست دارند که چنین نیم ستی داشته باشند.

  • طرح خانواده

یکی دیگر از انواع طرح های دوست داشتنی برای بچه ها طرح خانواده است. معمولا این طرح ها را متشکل از مادر و پدر و فرزند می سازند. این مدل هم یکی از مدل های محبوب و ترند شده است که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است.

  • طرح گل

طرح گل داوودی و گل آفتابگردان هم از دیگر طرح هایی است که امروزه در نیم ست های بدل کودکانه به وفور دیده می شود. رنگ گل این نیم ست ها معمولا زرد یا سفید هستند که با بیشتر لباس ها به خصوص لباس های لی ست می شوند.

  • طرح حیوانات

طرح های حیوانات مختلف مانند ماهی، فیل، گربه، خرگوش و غیره هم در نیم ست بدل بچه گانه بسیار مد شده است و بچه های 3 الی 5 ساله این شخصیت ها را برای نیم ست خود دوست دارند.

  • طرح نگین دار

از دیگر نیم ست های بدل هم می تواند به نیم ست های نگین دار رنگی یا بی رنگ اشاره کرد که این نیم ست ها در بین دختر خانم ها 10 الی 15 ساله بسیار پرطرفدار است و در این رنج بچه ها دوست دارند که نیم ست هایی که به طرح بزرگسالان شبیه است، استفاده کنند.