ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

کلاه گیس بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ریزش مو مشکلی است که نه تنها در بزرگسالان، بلکه در کودکان نیز ممکن است وجود داشته باشد. دلیل آن هم می تواند بیماری ژنتیکی و یا در اثر سرطان باشد. به هر حال دلیل آن هر چه که باشد، بهترین راه حل برای ترمیم موها در این حالت، استفاده از کلاه گیس موی بچه گانه که جزو اکسسوری است. چرا که کلاه گیس موی کودکانه روشی غیر تهاجمی است و ایجاد هیچ گونه درد و یا جراحت نمی کند.

کلاه گیس موی بچگانه

برای ساخت کلاه گیس موی کودکانه یا از موهای طبیعی استفاده می شود و یا از موهای ساخته شده با الیاف نانو که برای کودکان ایجاد خطر و حساسیت نکند. برای این کار موها روی یک لایه توری چسبانده می شوند؛ طوری که حالت رویشی آنها و جنس آنها تا جای ممکن نزدیک به موی طبیعی باشد. مزیت کلاه گیس در این است که هر زمان کودک نیاز به استراحت داشت و یا احساس گرما کرد، می تواند آن را درآورده و مجددا استفاده کند.

استفاده از کلاه گیس موی کودکانه باعث می شود کودکانی که در اثر بیماری موهای خود را از دست داده اند و از بابت آن خجالت می کشند، اعتماد به نفس خود را از دست ندهند و مانند کودکان دیگر در جمع و جامعه ظاهر شوند. کلاه گیس موی کودکانه با توجه به مزایای زیادی که برای کودکان دارد، با قیمت مناسبی عرضه می شود و می توان کلاه گیس متناسب با رنگ پوست کودک را برای او انتخاب کرد تا هر چه طبیعی تر به نظر برسد.

چگونه از کلاه گیس موی کودکانه مراقبت کنیم؟

پس از تهیه کلاه گیس برای کودک، باید تا جای ممکن در مراقبت از آن کوشید تا حداکثر کارایی و دوام را داشته باشد. از جمله مواردی که باید در مراقبت از کلاه گیس مدنظر داشت این است که باید شانه کردن آن به آرامی انجام شود تا موها از لایه توری جدا نشوند. مورد مهم دیگر این است که باید به هنگام خواب حتما کلاه گیس را از سر کودک درآورد. در صورتی که تار موهای کلاه گیس گره خورد، از یک نرم کننده برای باز کردن گره استفاده کرد. خوشبختانه هر دو نوع کلاه گیس موی کودکانه طبیعی و مصنوعی قابلیت شستشو دارند.

خرید کلاه گیس موی بچگانه​

در حال حاضر در بازار دو نوع کلاه گیس مصنوعی و طبیعی وجود دارد که نوع طبیعی آن پروسه تولید پیچیده تری دارد و بنابراین قیمت بیشتری نیز نسبت به نوعی مصنوعی دارد. در ساخت کلاه گیس مصنوعی از رنگ ها و مواد مصنوعی استفاده می شود.

 اکثر کلاه گیس های طبیعی عرضه شده در بازار به رنگ های قهوه ای و مشکی هستند. به هنگام خرید کلاه گیس موی بچگانه حتما باید کیفیت آن در اولویت باشد. برای مثال چسبندگی آن باید به گونه ای باشد که در برابر باد از سر جدا نشود. همچنین جلوه ظاهری آن باید متناسب با ظاهر کودک بوده و بیشترین شباهت را به موی طبیعی داشته باشد تا احتیانا کودک توسط همکلاسی ها یا همبازی های خود مورد تمسخر قرار نگیرد. موهای کلاه گیس هم باید نرم باشد تا پوست صورت، گردن و گوش های کودک را اذیت نکند.