ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

آویز ساعت زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ساعت برای بسیاری از افراد علاوه بر این که یک وسیله ضروری شناخته می شود، به عنوان یک اکسسوری هم امروزه مورد توجه بسیاری از خانم ها و آقایان قرار گرفته است. این وسیله در عین حال که می تواند یک ابزار کاربردی باشد، جلوه بسیار زیبا و شیکی هم به استایل افراد می بخشد. یکی از اکسسوری های پر طرفدار که امروزه برای افرادی که همیشه از ساعت استفاده می کند، آویز ساعت است که می تواند جلوه ای زیبا به دستان آن ها ببخشد. در این مطلب قصد داریم شما را با آویز ساعت زنانه آشنا کنیم تا هنگام خرید آویز ساعت زنانه اطلاعات کافی در مورد انواع ان داشته باشید.

آویز ساعت زنانه چیست؟

آویز ساعت زنانه ساختار ساده ای دارد اما همین اکسسوری زنانه ساده اگر درست انتخاب شود، باعث می شود تا افراد زیادی به آن توجه کنند و به چشم بیاید. در واقع یک آویز ساعت می تواند تمام انتظاراتی را که از یک زیور آلات دارید را برآورده کند. آویز ساعت زنانه بنا به سلیقه و خواسته خانم ها طرح های مختلفی دارد و افراد می توانند با توجه به نوع و سبک استایلشان یکی از آن ها را برای خود تهیه کنند. این آویزها به دلیل نوع کاربردشان ابعاد ظریف و کوچکی دارند و با یک زنجیر باریک و کوتاه به بند ساعت متصل می شوند.

انتخاب آویز ساعت زنانه

درست است که ساعت ها را با انواع دستبندها می سازند اما یکی از محبوب ترین دستبند ها از سال های قدیم تاکنون دستبندهای فلزی است که در انواع رنگ های نقره ای و طلایی ساخته می شوند. ست کردن آویز ساعت طلایی و نقره ای با رنگ بدنه فلزی ساعت یکی از ساده ترین راه هایی است که می توان این دو اکسسوری را با هم ست کرد. به عنوان مثال یک آویز ساعت شیک و طلایی می تواند در کنار یک ساعت کلاسیک و فلزی ظاهری بسیار جذاب و مدرن را به وجود بیاورد.

همچنین آویز ساعت طلایی با انواع ساعت هایی که بند چرمی و بند پارچه ای دارند هم همخوانی بسیار زیبایی دارد و می تواند ظاهری شیک و نیمه رسمی را برای فرد به وجود بیاورد. بنابراین در انتخاب آویز ساعت بیشتر از هر چیز به رنگ طلایی و نقره ای ان فکر کنید. بسیاری از برندهای مطرح جهان زیورآلات و جواهرات مانند آویز ساعت را به صورت طلایی و مینیمال تولید می کنند مانند برندهای ون کلیف و آرپل. این آویز های ظریف و معمولا تک رنگ با فرم های بسیار ساده می توانند زیبایی فراوانی را به دستان شما ببخشند.

اندازه آویز ساعت زنانه

آویز ساعت زنانه مانند یک گردنبند بسیار کوچک است که معمولا زنجیری ریز و کوتاه دارد و مانند زنجیر گردنبند با یک قفل بسته می شود. شما باید قفل زنجیر آویز ساعت را دور بند ساعت مچی تان ببندید. بعضی از افراد دوست دارند که به این زنجیر ساده یک پلاک کوچک و ظریف هم وصل کنند که انتخاب آن به سلیقه افراد بستگی دارد. زنجیر آویز ساعت زنانه معمولا کوتاه تر از 7 سانتی متر است. این زنجیر را کوتاه در نظر می گیرند تا به جایی گیر نکند و یا برای دست مزاحمتی ایجاد نکند.