ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

گیره روسری زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

گیره شال و روسری یکی از مهم ترین اکسسوری های زنانه به خصوص برای خانم های محجبه است. این افراد برای اینکه از حرکت کردن روسری و عقب رفتن آن جلوگیری کنند، از انواع گیره ها برای کنترل آن استفاده می کنند. گیره شال و روسری تنوع زیادی داشته و در شکل و طرح متنوعی ساخته می شود. بانوان بر اساس سلیقه، مدل گره زدن شال و روسری و جنس آن ها از انواع گیره مخصوص استفاده می کنند. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی ها انواع گیره شال و روسری بپردازیم. برای آشنایی با این اکسسوری جذاب تا انتهای مقاله راهنمای خرید گیره شال و روسری را مطالعه کنید.

قیمت گیره شال و روسری

در ساخت گیره شال و روسری از متریال مختلفی استفاده می شود و بسته به انواع و کیف این متریال قیمت های متنوعی برای آن تعیین می گردد. این اکسسوری کوچک معمولا قیمت زیادی نداشته و به همین بانوان چندین مدل از آن را در لوازم خود دارند. شما می توانید برای مشاهده قیمت گیره شال و روسری به سایت های معتبر مراجعه کنید.

بانوانی که عادت به استفاده از گیره شال و روسری دارند معمولا در جست و جوی شکل خاصی از گیره نیستند. اما خانم های محجبه شیک پوش در انتخاب این اکسسوری کوچک نیز حساسیت به خرج داده و به دنبال بهترین و زیباترین شکل آن هستند. توجه به همین جزئیات کوچک و به کار بردن اصول شیک بودن سبب خوش استایل شدن بانوان خواهد شد. خوشبختانه به علت تنوع بالای ساخت گیره شال و روسری، این اکسسوری متناسب با هر سلیقه ای وجود دارد. با خرید گیره شال و روسری می توانید مدل های زیبایی از بستن روسری و شال ایجاد کنید.

انواع گیره شال و روسری

اهمیت گیره شال و روسری برای خانم ها به خصوص بانوان محجبه به حدی زیاد است که در صورت در دسترس نبودن این گیره ها، به سختی می توانند مدل زیبایی را برای بستن روسری و شال ایجاد کنند.

یکی از متداول ترین انواع گیره شال و روسری، گیره های لبنانی هستند. شاید در کلیپ های مدل گره زدن روسری یکی از این گیره ها را دیده باشید. این گیره های قابل استفاده برای بخش های مختلف روسری بوده و به کمک آن مدل های زیبایی از بستن روسری را تجربه خواهید کرد. گیره شال و روسری لبنانی اندازه کوچکی دارد و از جنس فلز ساخته می شود. برای زیباتر کردن این گیره ها، از آویزهای مرواریدی، سنگی، فلزی و... استفاده می کنند.

بانوانی که گیره شال و روسری دارای آویز را برای بستن روسری به کار می برند، آن را به صورتی قرار می دهند که در معرض دید باشد. بسیاری از خانم ها این گیره ها را با دستبند آن ست می کنند.

نوعی از گیره روسری وجود دارد که شبیه به کلیپس زنانه بوده و سایز بسیار کوچک تری دارد. این گیره های معمولا برای اتصال دو سمت روسری در زیر گردن قابل استفاده بوده و جای مانور زیادی ندارند. برای خرید گیره شال و روسری به سایت معتبر مراجعه کنید.