ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

جعبه کادویی ولنتاین زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

ولنتاین یا روز عشق، بهانه مناسبی است برای دادن هدیه به کسی که دوستش دارید و بودنش در زندگیتان را قدر می دانید. خرید هدیه در این روز خاص نسبت به روزهای دیگر سال افزایش چشمگیری دارد. افراد زیادی هستند که به دنبال خرید هدیه ای مناسب برای کسی هستند که به او علاقه دارند؛ البته این فرد می تواند همسر، مادر و یا حتی یک دوست معمولی و... باشد. معمولا بانوان از جمله کسانی هستند که هدیه های مختلفی را دریافت می کنند و آقایان نیز در این روز خاص، به دنبال پیدا کردن هدیه ای که درخور شأن و منزلت بانوان باشد، هستند. پس با توجه به این امر، پیدا کردن و خرید جعبه کادویی زنانه که مناسب هدیه دادن باشد، بسیار مهم است تا بتوان هدیه خریداری شده را در آن قرار داد.

اگر قصد خرید یک هدیه ولنتاین برای همسر، مادر و یا دوست و همکار خود دارید که از قضا خانم است، نیاز مبرمی به یک جعبه کادویی ولنتاین زنانه نیز خواهید داشت. جعبه کادویی ولنتاین زنانه به جعبه یا باکسی اطلاق می شود که می توان هدیه روز ولنتاین را در آن قرارداد. 

انواع جعبه کادویی ولنتاین زنانه

جعبه کادویی ولنتاین زنانه، طرح های متنوع و جذابی دارد که البته باید با توجه به شکل و اندازه هدیه شما، انتخاب گردد. این جعبه ها، از جنس مقوا و در بعضی موارد از جنس چوب نیز، ساخته می شوند. جعبه کادویی ولنتاین زنانه از جنس مقوا، از قیمت کمتری برخوردار است؛ ولی تنوع و جذابیت بسیار زیادی دارد. این جنس از جعبه ها به اشکال گرد، مربعی، مستطیلی، قلبی و... در بازار به وفور یافت می شود؛ اما جعبه کادویی ولنتاین زنانه از جنس چوب، معمولا قیمت بالاتری داشته و حتی در بعضی موارد به صورت سفارشی توسط منبت کاران یا افرادی ساخته می شود که دستی در کار دارند. اخیرا نوع جدیدی از جعبه کادویی ولنتاین زنانه به بازار عرضه شده است که در آن یک سری هدایای کوچک همچون عروسک، گل یا زیورآلات مختلف وجود دارد. این نوع از جعبه کادویی ولنتاین زنانه به صورت پکی و آماده هستند و دیگر نیازی به خرید هدیه به صورت جداگانه، صرف هزینه مجدد برای خرید جعبه کادویی مناسب و قرار دادن آن در جعبه ندارید.

خرید جعبه کادویی ولنتاین زنانه

تنوع و فروش این محصول در روزهای منتهی به روز ولنتاین در بازار بسیار زیاد است. اگر به دنبال خرید جعبه ولنتاین برای خانم ها هستید، فروشگاه های اکسسوری و زیورآلات، کتاب و لوازم التحریر و همچنین بسیاری از کادو فروشی ها و گل فروشی ها از جمله مکان های هستند که جعبه کادویی ولنتاین زنانه را به فروش می رسانند.

قیمت جعبه کادویی ولنتاین زنانه

جعبه کادویی ولنتاین برای خانم ها، از مدل و طرح های بسیار متنوع و جذابی برخوردار بوده و البته که قیمت های مختلفی نیز برای آن ها در نظر گرفته شده است. عوامل مختلفی در تعیین قیمت جعبه کادویی ولنتاین برای خانم ها، تاثیرگذار هستند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به نوع، جنس، مدل، سایز و اندازه جعبه اشاره کرد.