ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

دستبند نقره بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

دستبند نقره بچگانه یکی از انواع نقره جات بچگانه موجود در بازار است. دختر بچه ها علاقه بسیار زیادی به زیورالات به ویژه دستبند نقره دارند و دلیل آن هم چیزی جز جذابیت و تنوع طرح و مدل آن، به نسبت سایر زیورآلات نیست. شدت علاقه دختر بچه ها به دستبند نقره به قدری زیاد است که اگر به آن ها دستبند نقره هدیه بدهید، بیشتر از هر چیز دیگری خوشحالشان خواهد کرد.

ویژگی های دستبند نقره بچگانه

به مجموعه ای از حلقه های ریز و درشت از جنس نقره که به صورت زنجیروار به یکدیگر متصل شده اند، دستبند نقره گفته می شود. این حلقه ها به گونه ای به یکدیگر متصل شده اند که بسیار انعطاف پذیر و قابل تغییر باشند و همچنین به راحتی از یکدیگر جدا نشوند. دستبند نقره بچگانه از هر دو طرف دارای گیره و قلاب کوچکی است که برای بستن آن بر روی دست کاربرد دارد. برای بستن دستبند ابتدا باید اهرم موجود در گیره را به سمت عقب کشیده  و سپس قلاب را به درون این گیره ها انداخت و اهرم را رها کرد.

خرید دستبند نقره بچگانه

زمانی که برای خرید دستبند نقره بچگانه به فروشگاه زیورآلات و یا جواهر فروشی ها مراجعه می کنید، با انواع دستبندها با طرح و مدل های جذاب و گوناگونی روبرو می شوید. تنوع طرح و مدل دستبند های کودکانه به قدری زیاد است که هر سلیقه ای را به خود مجذوب می کند و پاسخ گوی نیاز علاقه مندان خود می باشد. در هنگام خرید دستبند نقره بچگانه بهتر است به نکاتی همچون سلیقه کودک دلبند خود، طرح و مدل دستبند، سایز، اندازه و مهم تر از همه قیمت آن، توجه کافی شود.

روش تشخیص اصل بودن دستبند نقره بچگانه​

بهترین و مطمئن ترین راه برای تشخیص دستبند نقره اصل از بدل آن، توجه به خاصیت ضد آهنربایی آن است. خاصیت ضد آهنربایی به معنای جدا شدن راحت نقره یا طلا از آهنربا می باشد.

انواع دست بند نقره بچگانه

دستبند نقره بچگانه در مدل های متنوع و گوناگونی طراحی و تولید می شوند.

  • دستبند نقره بچگانه آویز دار

 مدل های آویز دار به نوعی از دستبند های نقره  بچگانه گفته می شود که دارای آویز هایی با طرح قلب، گل، کلید، عروسک و... هستند.

  • دستبند نقره بچگانه بدون آویز

این نوع از دستبند نقره بچگانه فاقد هر گونه آویز هستند و تنها شامل یک نگین یا الماس در ساختار ظاهری خود می باشند.

  • دستبند نقره بچگانه زنجیری

دستبند نقره بچگانه مدل زنجیری، از به هم پیوستن چندین حلقه بسیار ظریف به صورت زنجیروار ساخته شده و دارای ضخامت کمتر و جذابیت و زیبایی بیشتری به نسبت سایر مدل ها است.

  • دستبند نقره بچگانه زینتی

در ساخت این نوع از دستبند نقره بچگانه از سنگ های زینتی از قبیل یاقوت، عقیق، زمرد و... استفاده شده است که جذابیت منحصر به فردی را به آن بخشیده است.

قیمت دستبند نقره بچگانه

دستبند نقره بچگانه با قیمت های مختلفی عرضه می شوند که البته این تفاوت قیمت، بی دلیل نیست. وزن، سایر، نوع، مدل و میزان نقره  استفاده شده در دستبند های بچگانه، از جمله این دلایل است.