ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

فندک مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

فندک از اکسسوری های خاص و جذاب برای آقایان و حتی برخی خانم ها است. فندک فقط برای روشن کردن سیگار استفاده نمی شود بلکه می توان در بسیاری از مواقع مهم از یک فندک برای حل مشکل کمک گرفت. مزایای فندک بسیار بیشتر از کبریت بوده و ماندگاری بالاتری دارد. تنوع زیادی در ساخت فندک مردانه وجود دارد و انتخاب خوبی به عنوان هدیه به آقایان است. بسیاری از مردها به داشتن فندک مردانه شیک و لاکچری علاقمند هستند و قطعا هدیه گرفتن آن حس لذت بخشی را برای آن ها به وجود می آورد. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع فندک مردانه که زیر دسته اکسسوری مردانه است بپردازیم. برای آشنایی با راهنمای خرید فندک مردانه تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انواع فندک مردانه

یکی از انواع فندک مردانه، فندک گازی است. مخزن این فندک ها با گاز مایع پر می شود و مدت زمان طولانی می توان از این فندک ها استفاده کرد. پس از هربار اتمام گاز نیز امکان پر کردن مجدد آن وجود دارد. همه فندک های گازی از اهرمی برای تنظیم میزان شعله برخوردار هستند. اما یکی از معایب این فندک ها عدم کاربرد در فضاهایی با باد شدید است. چرا که به سختی روشن شده و شعله به سرعت خاموش می شود.

فندک مردانه مدل اتمی از خاص ترین اکسسوری برای آقایان شیک پسند است. این نوع فندک مانند فندک های گازی شعله ندارد و جرقه ای می باشد. ظاهر فندک های مردانه متفاوت بوده و طرح های مختلفی ساخته می شود. فندک مردانه کتابی جز شیک ترین فندک ها بوده که توسط برندهای معتبر زیادی تولید می شود.

نوعی از فندک مردانه وجود دارد که با سوخت بنزین کار می کند. این فندک ها داری شعله هستند و در مقابل باد شدید مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. فندک های زیپو در این دسته بندی قرار می گیرند. در ساخت فندک مردانه از جنس پلاستیک یا فلز استفاده می شود. فندک های فلزی ظاهر زیباتری داشته و انتخاب بهتری برای هدیه دادن به حساب می آیند. برخی از فندک های بنزینی ماندگاری بسیار طولانی دارند و در صورتی که بدنه مستحکم و با کیفیتی داشته باشند کاربرد آن ها مادام العمر خواهد بود.

استفاده از فندک بسیار بهتر از به همراه داشتن کبریت است. به خصوص اگر کسی هستید که به استایل خود اهمیت می دهید، از فندک مردانه جنس فلز استفاده کنید. فلزاتی مانند استیل و نقره درخشش چشمگیری دارند و باعث زیباتر جلوه کردن اکسسوری های خاص شما خواهند شد. مردان جوان به ست کردن اکسسوری توجه ویژه ای دارند. برای مثال ست کردن فندک با انگشتر هم جنس آن مورد علاقه بسیاری از جوانان است.

قیمت فندک مردانه

بر حسب متریالی که در ساخت فندک مردانه استفاده می شود، قیمت های مختلفی برای آن تعیین می گردد. فندک های گازی عمدتا از جنس پلاستیک ساخته می شود به همین دلیل قیمت کمتری نسبت به انواع دیگر دارند. فندک برای آقایان جز اکسسوری های ارزشمند بوده و دوست دارند بهترین نوع آن را داشته باشند. به همین منظور به خرید فندک مردانه با سوخت بنزینی را پیشنهاد می کنیم.