ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

جعبه کادویی ولنتاین مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

عشق عمیق ترین و غیر قابل وصف ترین احساس ما انسان ها است. شاید بهتر باشد برای توصیف آن هدیه را جایگزین کلمات کنید و چه هدیه ای زیبا تر از کادو ولنتاین است. در اکثر کشور ها، هدایای خریداری شده برای روز ولنتاین  را، در جعبه های مخصوص می گذارند. جعبه کادویی مردانه یکی از همین جعبه هاست.

جعبه کادویی ولنتاین مردانه، به جعبه هایی گفته می شود که هدایای مخصوص روز ولنتاین را درون آن می گذارند، جعبه کادویی ولنتاین مردانه، عمدتا از جنس مقوا است؛ البته جنس های چوبی و پارچه ای نیز وجود دارند که از قیمت بالاتری برخوردارند.

انواع جعبه کادویی ولنتاین مردانه

جعبه های کادویی ولنتاین مردانه، از نظر جنس، طرح، رنگ و تزیینات می توانند بسیار متنوع و گوناگون باشند. از لوکس ترین و لاکچری ترین آن ها گرفته که دارای خاتم کاری و معرق کاری روی چوب هستند یا حتی تزیینات آب طلا دارند، تا ساده ترین ها که در ابعاد مختلف و از جنس مقوا هستند. همچنین طرح های مختلفی نظیر قلب، مکعب مستطیل یا مربع، دایره ای، سبدی شکل و یا به صورت ساک دستی نیز در بازار موجود هستند. از نظر ساختار و ترکیب رنگ نیز در انواع رنگ های قرمز، مشکی، صورتی، زرد و یا رنگ های ترکیبی همچون قرمز مشکی، سفید و قرمز و... طراحی و ساخته می شوند. در جعبه های کادویی تولد مردانه، رنگ های غالب، مشکی، بنفش و سایر رنگ های تیره می باشد. اخیرا نوع جدیدی از جعبه کادویی تولد ولنتاین برای آقایان به بازار عرضه شده است که حاوی هدایای مخصوص مردانه همچون ساعت، عطر و ادکلن. ماشین صورت تراشی و نظایر آن می باشد.

خرید جعبه کادویی ولنتاین مردانه

شما می توانید این محصولات را از هر جایی که کادوی ولنتاین می فروشند تهیه کنید؛ چون معمولا جعبه های مردانه و زنانه با هم فروخته می شوند. معمولا کادو فروشی ها، جعبه کادویی ولنتاین مردانه را با قیمت بالا تری نسبت به افراد دوره گرد و دست فروش، ارائه می دهند؛ اما خرید از آن ها از این جهت ارزشمند است که معمولا محصولات شیک تری برای عرضه دارند. لازم به ذکر است که شما می توانید جعبه کادویی ولنتاین مردانه در طرح های متنوع و جذاب و یا قیمت های مختلفی را، در فروشگاه های اینترنتی و یا  اپلیکیشن های فروش مجازی جستجو، انتخاب و خریداری کنید. در هنگام خرید جعبه کادویی ولنتاین مردانه بهتر از نکات مهمی را، مورد توجه قرار دهید.

  1. در هنگام خرید کادوی ولنتاین برای فرد محبوب خود باید مسائلی همچون سلیقه یا شخصیت او در نظر بگیرید . برای مثال نمی توانید برای یک فرد مسن سال، جعبه کادویی ولنتاین صورتی رنگ بگیرید و در این مورد بهتر است جعبه کادویی با رنگ های تیره را، انتخاب کنید.
  2. به یاد داشته باشید که ولنتاین در کشور های مختلف، آیین های متفاوتی را شامل می شود؛ پس سعی کنید نسبت به آن ها، محتاطانه رفتار کنید.
  3. اگر در مورد انتخاب و خرید جعبه کادویی ولنتاین برای آقایان به کمک نیاز داشتید، از فروشنده تقاضا کنید تا در این مورد شما را راهنمایی کند.