ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

جعبه کادویی تولد مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

برپایی جشن تولد و هدیه گرفتن در این روز، یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که یک انسان در زندگی خود تجربه کرده و می کند. خواستگاه تاریخی و فرهنگیِ برپایی جشن زادروز (جشن تولد) و کادو دادن در این روز فرخنده، به ایران باستان باز می گردد. در واقع کشور عزیزمان ایران، نخستین کشوری بود که در آن زادروز را جشن می‌ گرفتند و هدایایی را پیشکش یکدیگر می کردند. معمولا این هدایا را درون پارچه های زیبا و خوش نقش و یا جعبه های چوبی قرار داده می شدند.

مزایای جعبه کادویی تولد مردانه

به مکعب های چند ضلعی که از جنس مقوا و همچنین چوب ساخته شده اند و هدیه تولد برای مردان را درون آن قرار می دهند، جعبه کادویی مردانه می گویند. در ساخت جعبه کادویی تولد مردانه، حسب مورد از مقوا و چوب استفاده می شود. قراردادن کادوی تولد در این جعبه ها، این مزیت را با خود به همراه دارند که جذابیت کادوی شما را دوچندان می کنند و نشانه ای از ارزش قائل شدن برای گیرنده هدیه می باشد.

انواع جعبه کادویی تولد مردانه

در طول تاریخ و در گذشته های نه چندان دور، هدایایی را که برای پیشکش دادن به افراد به مناسبت های مختلفی در نظر گرفته بودند را، درون کاغذ کادو، پارچه و... قرار می دادند؛ اما در دنیای امروزی، روش های نوین و بسیار زیبایی برای پیشکش کردن کادو به دیگران وجود دارد، که بر اساس رویداد مورد نظر و جنسیت گیرنده ی کادو، متفاوت هستند. یکی از این روش ها استفاده جعبه کادویی تولد برای مردان است. این نوع از جعبه های کادویی تولد بسیار جذاب و متنوع هستند و از کیفیت و استحکام نسبتا خوبی نیز برخوردارند. جعبه کادویی تولد مردانه طرح اشکال هندسی، قلب، اسپرت و ورزشی، ساده، زینتی، صنایع دستی و سفارشی از جمله مهم ترین انواع این جعبه ها، به شمار می روند.

خرید جعبه کادویی تولد مردانه

خرید جعبه کادویی تولد مردانه با توجه به تنوع گسترده ای که در طرح، مدل، رنگ، جنس و کاربرد آن وجود دارد، کار خیلی سختی نیست. به عنوان مثال اگر جعبه کادویی تولد مردانه را برای تولد یکی از دوستان ورزشکار خود در نظر گرفته اید، طرح اسپرت گزینه بسیار مناسبی است؛ البته این یک پیشنهاد دوستانه است و شما می توانید هر طرح دیگری را که می خواهید، انتخاب و خریداری کنید. برای خرید جعبه کادویی تولد مردانه کافیست به یکی از فروشگاه های اکسسوری و زیورآلات، کتاب و لوازم التحریر، اجناس کادویی، گل فروشی و عروسک فروشی ها مراجعه کرده و طرح و مدل دلخواه خود را، انتخاب کنید. البته فروشنده نیز در انتخاب جعبه کادویی تولد مردانه مناسب، شما را راهنمایی خواهد کرد. در ضمن می توانید به صورت اینترنتی و از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر نیز، نسبت به خرید جعبه کادویی تولد مردانه، اقدام کنید.

قیمت جعبه کادویی تولد مردانه

جعبه کادویی تولد مردانه در رنج قیمت مناسب و مقطوع تا گران قیمت و مجلل وجود دارند که انتخاب آن بستگی به بودجه شما دارد؛ البته عواملی همچون نوع، جنس، سایز و اندازه، رنگ، کیفیت و... در قیمت جعبه کادویی نیز، تاثیرگذار هستند.