ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

پیرسینگ زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

پیرسینگ یک نوع زیورآلات است که برای زیباسازی اجزاء بدن مورد استفاده قرار می گیرد و از دوران قدیم کاربرد داشته است. ما نیز قصد داریم در ادامه این اکسسوری زنانه زیبا و پر طرفدار را به طور کامل به شما معرفی کنیم و در مورد نحوه خرید و انتخاب آن صحبت کنیم. به شما هم پیشنهاد می کنیم که تا پایان با ما همراه باشید تا با انواع پیرسینگ های زنانه بیشتر آشنا شوید و در صورت نیاز به آن ها بتوانید بهترین و زیبا ترین نوع آن را خریداری کنید.

معرفی انواع پیرسینگ زنانه

پیرسینگ ها از لحاظ جنسیت به دو دسته تقسیم میشوند: پیرسینگ زنانه و پیرسینگ مردانه که پپرسینگ خانم ها در حال حاضر در انواع مختلفی به بازار عرضه می شوند که مهم ترین آن ها به شرح ذیل است:

  • پیرسینگ بینی

یکی از انواع پیرسینگ، پیرسینگ بینی است که دو مدل دارد. یک نوع آن به بینی می چسبد و نوع دیگر آن مانند گوشواره می ماند، یعنی برای استفاده از آن باید بینی سوراخ شود.

  • پیرسینگ گوش

نوع دیگری از پیرسینگ ها، پیرسینگ های گوش هستند که در چهار مدل مخصوص لاله گوش، نرمه گوش، غضروف داخلی و حلزون گوش به بازار عرضه می شوند و طرفداران زیادی دارند.

  • پیرسینگ لب

آخرین نوع از پیرسینگ ها، پیرسینگ های لب هستند که  معمولاً در پنج مدل مرلین مونرو، لبرت، مدیوسا، لبرت عمودی و پیرسینگ زنانه نیش مار ساخته می شوند و به دلیل زیبایی خاصی که دارند محبوبیت بالایی میان خانم ها به دست آورده اند.

مهم ترین نکات خرید پیرسینگ زنانه به صورت آنلاین

از آن جایی که پیرسینگ زنانه معمولاً در طرح ها و مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود زمانی که مصرف کننده برای خرید آن به بازار مراجعه می کند دچار سردرگمی می شود و به راحتی نمی تواند گزینه مد نظر خود را پیدا کند. به همین دلیل ما در این قسمت به صورت اختصاصی در مورد نحوه خرید پیرسینگ زنانه صحبت می کنیم و نکاتی که در حین انتخاب آن باید مورد توجه قرار بگیرد را به اطلاع شما می رسانیم و این نکات عبارتند از:

  • جنس پیرسینگ

یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی که در حین خرید پیرسینگ زنانه باید مورد توجه قرار بگیرد جنس آن است که حتماً باید مرغوب و استاندارد باشد. در غیر این صورت باعث بروز حساسیت می شود و مشکلات زیادی را به وجود می آورد.

  • مدل و تزئینات پیرسینگ

مسأله دیگری که در حین خرید پیرسینگ زنانه باید مورد توجه قرار بگیرد، مدل و تزئیبات آن است که باید با سایر اکسسوری های یک خانم همخوانی داشته باشد و با آن ها ست شود.

تذکر: اگر قصد خرید یک پیرسینگ زنانه را دارید و مدل های مختلف آن را نمی شناسید حتماً حتماً قبل از این که برای خرید آن اقدام کنید مشورت کنید و راهنمایی بگیرید. از این طریق بهترین نوع پیرسینگ زنانه را با قیمتی مناسب خریداری می کنید و در پول و وقت خود صرفه جویی کنید.