ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

ریسه موی بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

یکی از وسایل زینتی ریسه مو است که برای انواع موهای شینیون و باز استفاده می شود. ریسه های مو با مدل های مختلفی در بازار وجود دارند که افراد می توانند آن را برای خود یا کودکانشان تهیه کنند و طبق مدل موهایشان انتخاب کنند. در این مطلب قصد داریم شما را با انواع ریسه مو که جزیی از اکسسوری بچگانه است آشنا کنیم.

ریسه موی بچگانه چیست؟

ریسه مو هم برای موهایی که بلند هستند و هم برای کسانی که موهای کوتاه دارند، بسیار مناسب است و می تواند به زیباترین شکل ممکن موها را زیبا کند. این ریسه ها برای تمام مراسم ها مانند مراسم عروسی، عقد، نامزدی، تولد و مهمانی های خاص استفاده شود. ریسه مو معمولا سیم منعطفی دارد که می تواند برای انواع مدل موهای مختلف چه شینیون و چه مدل باز استفاده می شود. ریسه مو از وزن کمی برخوردار است، به همین دلیل استفاده از آن راحت است و وزن آن خیلی روی مو حس نمی شود. به همین دلیل ریسه موی بچگانه یکی از محبوب ترین اکسسوری مو برای دختر بچه ها است.

انواع ریسه مو

ریسه مو انواع مختلفی دارد که با توجه به مدل شینیون و آرایش، روی قیمت های مختلف سر قرار می گیرد. انواع مدل های مختلف ریسه مو تزئینی در حالت های ریسه شانه ای، ریسه بلند، ریسه پیشانی و ریسه های ظریف  پراکنده در بازار وجود دارند که افراد می توانند مطابق با سلیقه خود انواع آن را برای خود تهیه کنند. مهم تر از هر چیز این است که بدانید چه ریسه ای برای شما یا مدل شینیونی تان متناسب است.

انواع ریسه موهایی که در بازار وجود دارند به شکل زیر هستند:

  • ریسه مو تزئینی مدل گل و مروارید
  • ریسه مو تزئینی مدل نگینی
  • ریسه مو تزئینی مدل گل و برگ
  • ریسه مو تزئینی با سنگ و نگین
  • ریسه مو تزئینی مدل گل

نحوه استفاده از ریسه موی بچگانه

ریسه مو برای انواع موهای کوتاه و بلند استفاده می شود. فقط کافی است که مدل موی دلخواه خود را انتخاب کرده و آن را روی موهای خود پیاده کنید. سپس با گیره ریسه آن ها روی سر خود ببندید. به طور معمول ریسه مو دارای دو حلقه کوچک است که در دو انتهای خود بوده و با استفاده از گیره مو و یا روبان حریر می توان آن را روی سر خود یا بچه ها بست و آن را ثابت نگه داشت.

اگر مدل موی انتخابی شما باز باشد، بعد از حالت دادن موها با سشوار یا اتو و یا بابلیس می توانید ریسه در جلوی موی خود یا پیشانی قرار دهید و با دو سنجاق آن را روی سر محکم کنید. در مدل موی بسته هم می توان بعد از تکمیل کردن شینیون بسته به نوع تل مو، ریسه را در جلو یا بغل موی خود بزنید. اگر بتوانید ریسه مو را در لا به لای مو هم قرار دهید، زیبایی آن دو چندان خواد شد.

ریسه مو می تواند موهای بچه ها را بسیار زیبا و جذاب و با مزه نشان دهد. از مزایای بسیار خوب ریسه موی بچگانه این است که نیازی به صرف کردن زمان در آرایشگاه نیست و می توان در خانه به زیبایی آن را روی موها بست.