ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

آویز نقره بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

آویزهای نقره به علت تنوع در طرح و کاربردهای آن، از جمله محصولات پرطرفداری هستند که به نام های مدال یا پلاک نیز شناخته می شوند. آویزها معمولا از جنس فلزات گرانبها مانند طلا و نقره ساخته می شوند و مدل و طرح های متنوعی نیز دارند. یکی از انواع نقره جات بچگانه که طرفداران زیادی دارذ، آویز نقره بچگانه است.

آویز نقره بچگانه​ چیست؟

نوعی از آویزهای زینتی مخصوص کودکان که در طراحی و ساخت آن از طرح های مورد علاقه کودکان استفاده شده است، آویز نقره بچگانه نام دارد. در بدنه و طرح اصلی آویز نقره بچگانه، یک گیره کوچک وجود دارد که به عنوان قفل عمل می کند و وظیفه نگهداشتن آویز در مکان مورد نظر را برعهده دارد. آویز نقره بچگانه را می توان به عنوان پلاک به زنجیر آویزان کرد و یا به گردن انداخت، به وسیله سنجاق آن را به لباس وصل کرد، آن را به دستبند یا ساعت آویزان کرد.

مزایای آویز نقره بچگانه​

یکی از استفاده های معمول و متداول از آویزهای نقره بچگانه، هدیه به نوزادان تازه متولد شده به عنوان چشم روشنی و یا هدیه دادن به مناسبت های مختلف است. آویز نقره بچگانه به دلیل سبک وزن بودن و قیمت نسبتا مناسب، فروش گسترده و فراوانی دارد. همچنین تنوع این نوع از آویزها بسیار گسترده است و به همین دلیل، کاربردهای فراوانی نیز دارد.

انواع آویز نقره بچگانه​

آویز نقره بچگانه دارای طرح های متنوع و جذابی از قبیل طرح ساده، طرح فانتزی، طرح مذهبی، طرح حروف و اسامی، طرح اشکال هندسی، طرح زینتی و طرح سفارشی است‌. معمولا کودکان طرح های فانتزی را بیشتر از طرح های پیچیده و ظریف می پسندند؛ البته که طرح های دیگری همچون طرح زینتی، طرح های مذهبی و نظایر آن نیز، طرفدار خاص خود را دارند. در این بین، بسیاری از افراد هم هستند که ترجیح می دهند طرح مدنظر خود را به صورت اختصاصی سفارش داده و از مدل های از پیش طراحی شده خرید نکنند؛ حال آن که تعدد نمونه های آویز نقره بچه گانه موجود در بازار، نیاز به سفارش آن را کاهش داده است.

خرید آویز نقره بچگانه​

با توجه به این که تنوع طرح و مدل در آویز نقره بچگانه بیشتر از هر نوع دیگر آن است، امکان خرید متنوع و گوناگون این محصول وجود دارد. برخی مدل فانتزی را دوست دارند، برخی دیگر مدل مذهبی و زینتی و... را می‌ پسندند. وجود مدل های متنوع و جذاب آویز نقره بچگانه در بازار، ضمیمه را برای جلب نظر طیف گسترده ای از سلایق فراهم کرده است. روش های مختلفی برای خرید آویز نقره بچگانه وجود دارد. این محصول را می توان از فروشگاه های زیورآلات و بدلیجات تهیه کرد. همچنین برخی از فروشگاه های لوازم التحریر، خرازی ها و اسباب بازی فروشی ها نیز اقدام به فروش و عرضه آویز نقره بچگانه می کنند؛ البته فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی نیز وجود دارند که آویز نقره بچگانه در طرحها و نقش های مختلفی را به فروش می رسانند.

در هنگام خرید آویز نقره بچگانه، توجه و رعایت برخی از نکات همچون کیفیت محصول، اصل و اورجینال بودن آن، دوام و استحکام حلقه یا سنجاق نگهدارنده ی آویز و... ضروری به نظر می رسد.