ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

زنجیر بدل زنانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

بدلیجات برای بانوان از اکسسوری های ضروری محسوب می شوند که باعث زیباتر به نظر رسیدن آن ها خواهد شد. یکی از انواع آن ها زنجیر بدل زنانه است. زنجیر جز پر استفاده ترین انواع زیورآلات و بدلیجات زنانه است که در همه اعصار برای خانم ها و آقایان جذابیت خاصی داشته است. قیمت مقرون به صرفه بدلیجات و زیبایی کم نظیر برخی از آن ها سبب شده تا بسیاری از افراد علاقمند به داشتن انواع اکسسوری های این چنینی شوند. در میان بانوان ایرانی نیز این علاقه نسبت به زنجیر بدل زنانه وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم به بررسی ویژگی ها و قیمت انواع زنجیر بدل زنانه بپردازیم. برای آشنایی با راهنمای خرید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انواع زنجیر بدل زنانه

زنجیر بدل زنانه از لحاظ جنس و ساخت تنوع زیادی دارد. زنجیرها معمولا به دور گردن بسته می شوند و در طول و ضخامت متفاوتی ساخته می شوند. زنجیرهای سنگین وزن و ضخیم در گذشته نشان دهنده جایگاه و طبقه اجتماعی افراد بودند. اما در دنیای مد و فشن امروز هرآنچه که باعث زیباتر به نظر رسیدن افراد شود، ملاک است.

از انواع زنجیر بدل زنانه که طرفدار زیادی دارد، مدل ملوانی است. زنجیر ملوانی از حلقه های درشت و به هم پیوسته ای تشکیل می شود که شبیه به لنگر کشتی به نظر می رسد. این مدل زنجیر مناسب افراد خاص پسند بوده و بدون پلاک استفاده می شود.

زنجیر بدل زنانه مدل مهره ای نیز در میان بانوان شهرت دارد. این زنجیرها به شکل توپ گردی هستند که با یک اتصال کوتاه به هم وصل شده اند. رنگ های زنجیر بدل زنانه مهره ای متنوع است و می تواند طلایی، نقره ای، مسی و برنجی باشد.

زنجیر مکعبی ظاهری شبیه به زنجیر ملوانی دارد با این تفاوت که زنجیرهای آن به شکل مربع و چهار ضلعی هستند. حال که شکل حلقه های زنجیر ملوانی عمدتا دایره ای و بدون زاویه بود.

زنجیر بدل زنانه مدل کابلی از حلقه های درشت به هم پیوسته بیضی شکل ساخته می شود و عمدتا مورد پسند خانم های جوان قرار می گیرد. این زنجیرها اسپرت بوده و با استایل ها غیر رسمی استفاده می شوند.

زنجیر بدل  مدل ماری از زیباترین زنجیرهای زنانه و مردانه است که شبیه پوست مار بوده و زیبایی چشمگیری دارد. از زنجیر ماری با ضخامت کم می توان به همراه پلاک استفاده کرد.

قیمت زنجیر بدل زنانه

در میان انواع بدلیجات، استیل جایگاه ویژهای دارد. استیل از فلزات مختلفی تشکیل می شود و درصد ترکیب این فلزات به گونه ای است که از واکنش پذیری آن جلوگیری کرده و مانع از تغییر رنگ زنجیر بدل زنانه از جنس استیل می شود. قیمت زنجیر بدل زنانه استیل نیز مقرون به صرفه است. نقره از دیگر بدلیجات محبوب بانوان و آقایان است. تراشکاری هایی که روی نقره انجام می گیرد زیبایی خارق العاده ای ایجاد می کند. در ساخت زنجیر بدل زنانه از جنس استیل، نقره، تیتانیوم، روکش طلا و... استفاده می شود که تعیین کننده قیمت آن هستند. انواع زنجیر بدل در رنگ های طلایی و نقره ای قابل خرید هستند و متناسب با هر نوع سلیقه ای وجود دارند.