ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

پلاک نقره بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

به قطعه ای از جنس نقره که در اشکال مختلفی طراحی و ساخته شده است، پلاک نقره بچگانه می گویند. این نوع از نقره جات بچگانه دارای پایه ای به شکل قلاب است که به عنوان نگهدارنده پلاک بر روی زنجیر یا هر رشته نازک دیگری از جنس نخ، چرم و... عمل می کند. معمولا پلاک نقره بچگانه همراه با زنجیر، مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پلاک نقره بچگانه

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده که به دنبال خرید انواع زیورالات بچگانه بوده باشید. زیورآلات بچگانه دارای تنوع بسیار زیادی است که از جمله مهم ترین آن ها  پلاک نقره بچه گانه نام دارد. به دلیل وجود طیف گسترده ای از سلیقه ها در بین کودکان، تولیدکنندگان پلاک نقره بچگانه سعی بر دو کهاین داشته اند که در طراح و ساخت این محصول پرفروش، خلاقیت بسیار زیادی به. خرج دهند تا بتوانند پاسخگوی نیاز کودکان عزیز در این زمینه باشند.

  • پلاک نقره بچگانه طرح فانتزی

این نوع از پلاسک نقره بچگانه، اکثرا بر اساس شخصیت های کارتونی و یا فانتزی ساخته می شوند که جذابیت خاصی برای کودکان دارند.

  • پلاک نقره بچگانه طرح مذهبی

بسیاری از افراد به دنبال پلاک نقره بچگانه ای می گردند که نشان دهنده عقیده و باور های مذهبی آن ها باشد. پلاک نقره بچگانه طرح مذهبی در اشکال مختلفی مانند صلیب، کعبه، آیه های قرآن و... طراحی و ساخته می شوند.

  • طرح های اسامی

شاید شما از آن دسته از افراد باشید که به دنبال پلاک نقره بچگانه با طرح اسم کودک خود یا هر اسم دیگری برای هدیه به عنوان یادگاری باشید. این طرح از پلاک نقره بچگانه نیز، اسامی مختلفی را در بر می گیرد.

  • پلاک نقره بچگانه طرح مناسبتی

بسیاری از از افراد برای مناسبت های مختلف مانند تولد، جشن تکلیف، روججیش اولین دندان و... به دنبال پلاک نقره بچگانه برای کودکان خود هستند که یادآور و نشانه ای از آن روز خاص باشد.

  • پلاک نقره بچگانه طرح سفارشی

اگر شما جزو افرادی هستید که به دنبال طرحی خاص و منحصر به فرد برای پلاک نقره بچگانه می گردید، شاید بهترین راه برای دست یافتن به این هدف، سفارش طرح مد نظرتان به فروشگاه های جواهرات و متخصصین در زمینه طراحی زیورآلات است.

خرید پلاک نقره بچگانه

برای خرید پلاک نقره بچگانه کافیست به یکی از فروشگاه های طلا و جواهر یا بدلیجات و اکسسوری مراجعه کنید و از میان چندین طرح مختلف، طرح دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. البته فروشگاه هایی نیز وجود دارند که اقدام به فروش اینترنتی پلاک نقره بچگانه و سایر زیورآلات می کنند. بهتر است هنگام خرید پلاک نقره بچگانه، زنجیر مناسب آن را نیز تهیه کنید تا یک ست کامل از پلاک و زنجیر نقره بچگانه را در اختیار داشته باشید. همچنین پیشنهاد می کنیم از نظر فروشندگان و افراد دارای تخصص در این زمینه نیز، استفاده کنید.

قیمت پلاک نقره بچگانه

یکی از دغدغه های افراد در خرید پلاک نقره بچگانه، قیمت آن است. باید گفت که قیمت این محصول، بستگی به وزن نقره به کار برده شده در آن، میزان ظرافت، مدل و طرح، اندازه و سایز پلاک و... دارد. البته که میزان تورم و نوسان قیمت ها نیز، نقش عمده ای در قیمت پلاک نقره بچگانه دارند.