ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

اکستنشن موی بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

اکثر خانم ها موهای بلند را به موهای کوتاه ترجیح می دهند، اما هستند کسانی که رشد موهای آنها خیلی کند است یا به هر دلیلی می خواهند که سریع تر موهای بلند داشته باشند. برخی نیز هستند که از کم پشتی موهای خود رنج می برند و یا دوست دارند موهایشان علاوه بر بلندی، پرپشت تر شود. اکستنشن مو که یکی از اکسسوری های بچگانه است بهترین راهکار ممکن در این موارد است. اما سوالی که ممکن است مطرح شود این است که آیا اکستنشن موی بچگانه هم وجود دارد و یا آیا آنها هم می توانند مانند بزرگسالان اقدام به خرید اکستنشن موی بچگانه کنند. در ادامه راجع به این موضوع و انواع اکستنشن موی کودکان و بزرگسالان صحبت می کنیم.

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو به موهای طبیعی یا مصنوعی گفته می شود که لابلای موهای طبیعی سر چسبانده می شود تا باعث بلندتر شدن، پرپشت شدن و خوش حالت تر شدن موها شود. این که آیا اکستنشن موی بچگانه هم وجود دارد یا نه؟ باید گفت که در این زمینه فرقی بین بزرگسالان و کودکان وجود ندارد و هر در دوی اینها، هدف زیبایی موهاست. اما اینکه آیا اکستنشن برای کودکان مناسب است یا نه بهتر است ابتدا با انواع اکستنشن آشنا شویم.

جنس اکستنشن موی بچگانه

اکستنشن موی بچگانه یا بزرگسالان را یا از الیاف مصنوعی می سازند و یا موهای فرد دیگری است و می توانند در جنس های مختلف و رنگ های مختلف وجود داشته باشند. شاید برای طبیعی به نظر رسیدن آنها بهتر باشد جنسی نزدیک به جنس موهای خودتان را انتخاب کنید. برتری اکستنشن طبیعی نسبت به نوع مصنوعی در این است که می توانید آنها را به همراه موهای خود رنگ کنید. علاوه بر این احتمال ایجاد هیچ گونه حساسیتی برای فرد نخواهد داشت.

انواع اکستنشن موی بچگانه

اکستنش مو چه برای کودکان و چه برای بزرگسالان انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

  • اکستنشن مو موقت

همانطور که از اسمش مشخص است، به صورت موقتی استفاده می شود و قابل جابجایی است و هر وقت که خواستید می توانید آن را خیلی راحت از موهایتان جدا کنید. این نوع اکستنشن را توسط کلیپس مخصوص یا چسب و یا بافت، به موهای طبیعی می چسبانند.

  • اکستنشن مو نیمه دائمی

در این نوع اکستنشن نوارهایی وجود دارد که توسط چسب نامرئی به موها چسبانده می شوند و می توانند حداکثر نزدیک به دو ماه روی موها دوام داشته باشند. اگر موهای خود را جمع نکنید، نمی توان آن را به راحتی لای موهایتان تشخیص داد.

  • اکستنشن مو دائمی

منظور خیلی ها از اکستنشن، همین اکستنشن موی دائمی است که طرفداران زیادی نسبت به دو نوع قبلی دارد و ویژگی مهم آن در این است که وقتی لای موها چسبانده می شود، تشخیص آن از موهای طبیعی تقریبا غیرممکن است. این اکستنشن نسبت به دو نوع دیگر مدت زمانی ماندگاری طولانی تری دارد و حتی می تواند گاهی تا 6 ماه هم دوام بیاورد.

بهترین اکستنشن موی بچگانه

با توجه به مواردی که در مورد انواع اکستنشن گفته شد می توان نتیجه گرفت که اگر قرار است از اکستنشن موی بچگانه برای کودکان خود استفاده کنید، بهتر است نوع موقت آن را برایشان انتخاب کنید تا هر زمان که کلافه شدند بتوانند خودشان آن را دربیاورند. اکستنشن موی دائمی از نوع مصنوعی نیز برای کودکان توصیه نمی شود؛ چون از مواد شیمیایی ساخته شده و استفاده طولانی مدت آن ممکن است برای کودکان مضر باشد.