ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

تل موی بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

موی سر بچه ها معمولا در معرض دید همه قرار می گیرد و اولین مشخصه ظاهری آن ها است و همه افراد به آن توجه می کنند. از همین رو دقت به آراستگی و شیوه آرایش مو در مجالس و مهمانی ها بسیار مورد اهمیت قرار می گیرد. استفاده از تل سر بچگانه و دخترانه که مناسب رنگ و مدل مو و لباس بچه ها هم باشد و هماهنگی زیبایی ایجاد کند، می تواند در پدید آوردن ظاهری زیبا نقش بسزایی داشته باشد. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید بچه هایتان موی بلند یا کوتاه همیشه مرتبی داشته باشد، می توانید با اکسسوری بچگانه همچون تل سر موهای آن ها را به آسانی زیبا و جذاب و مرتب کنید.

انواع تل موی بچگانه

تل موی بچگانه یکی از زیور آلات بسیار زیبا برای موی دختر بچه ها است که مدل های فانتزی و مجلسی زیبایی دارد. از نوزادان گرفته تا دختر خانم های جوان همه می توانند از تل سر استفاده کنند و موهایشان را هرچه تمام تر زیبا کنند. تل سر های بچگانه در انواع مدل های نمدی، پارچه ای، میکی موس، تاج دار و غیره وجود دارند که با توجه به سن و سلیقه آن ها می توانند انتخاب کنند.

  • تل سر نمدی

تل سر های نمدی در بین دختران به خصوص بچه ها یکی از پر طرفدارترین تل ها است که از مدل های متنوع آن استفاده می کنند. ساخت تل های نمدی هم به قدری راحت و آسان است که همه افراد می توانند به راحتی آن را برای خود درست کنند.

  • تل سر تاج دار

تل سرهای تاج دار دخترانه هم انواع دیگر تل ها است که برای استفاده در مجالس عقد و عروسی بسیار مناسب است. در واقع تل سر تاج دار می تواند با لباس های مجلسی برای بچه ها یک ترکیب بی نظیر بسازد. بنابراین می توان در مجالس از این تل سرهای شیک برای دختر بچه هایتان تهیه کنید.

  • تل سر میکی موسی

تل سرهای میکی موسی برای دختر بچه ها از جمله بهترین تل ها است که می تواند چهره با نمک و جذابی را برای بچه ها درست کند و آن ها را با مزه کند. اکثر بچه ها تل های میکی موسی را دوست دارند و با دیدن آن شگفت زده می شوند.

  • تل سر مرواریدی

یکی از تل های پر طرفدار دیگر تل های مرواریدی هستند که در سال های اخیر بسیار ترند شده است. این تل ها معمولا با مروارید و پاپیون تزئین می شوند و جذابیت زیادی دارند. مخصوصا چون بیشتر دختر بچه ها موی مشکی یا طلایی دارند، این تل می تواند جذابیت زیادی را برای موهایشان ایجاد کند. تل مرواریدی یکی از بهترین تل هایی است که با هر نوع پیراهن و لباس لی ست می شود و برای مهمانی ها و دورهمی ها و حتی عروسی ها بسیار مناسب است.

  • تل پاپیونی شاین دار

یکی دیگر از تل موی بچگانه تل پاپیونی است که برای نوزدان و کودکان زیر دو سال فوق العاده زیبا است. این تل ها می توانند چهره کودکان و نوزادان را بسیار بامزه و جذاب کند. از آن جایی که کش این تل ها راحت و نرم است؛ بنابراین سر کودکان را اذیت نخواهد کرد.