ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

جعبه کادویی تولد بچگانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

کادو دادن و کادو گرفتن یکی از بهترین لذت هایی است که هر انسانی می تواند در زندگی خود تجربه کند. این لذت در کودکان بسیار بیشتر بوده و باعث ایجاد ذوق و هیجان فراوانی در وجود آن ها می شود. اما هدیه دادن اصولی دارد که بهتر است بر اساس آن انجام شود. کادو پیچ کردن هدیه از گذشته مرسوم بوده و نشان دهنده سلیقه و نظم افراد بود. امروزه نیز این عقیده وجود دارد و بسیاری از افراد هدیه های خود را در کاغذ کادو می پیچند و یا در جعبه قرار می دهند. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع جعبه کادویی تولد بچگانه بپردازیم. اگر تصمیم به خرید جعبه کادویی بچگانه دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

انواع جعبه کادویی تولد بچگانه

جعبه کادویی تولد بچگانه انواع مختلفی دارد و عمدتا از جنس مقوا یا ورق های نسبت نازک کاغذی ساخته می شوند. طراحی و ساخت جعبه به شکل های هندسی متنوعی است که متناسب با هر نوع سلیقه ای قابل سفارش است. جعبه کادویی تولد بچگانه باید رنگ های شادی داشته باشد و این رنگ ها نیز بر اساس دختر یا پسر بودن کودک متفاوت است. برای مثال خرید جعبه کادویی تولد بچگانه به رنگ صورتی برای پسران انجام نمی شود و این رنگ خاص دختران است. جعبه کادویی تولد کودکانه طرح دار از پرطرفدارترین نوع باکس هدیه برای این سنین است.

شما می توانید جعبه کادویی تولد بچگانه را به یکی از شکل های دایره ای، مربعی، مستطیلی، مثلثی، چند ضلعی و... تهیه کنید. در هنگام خرید جعبه کادویی تولد بچگانه دقت داشته باشید که باکس را بسیار کوچک تر یا بسیار بزرگ تر از اندازه هدیه انتخاب نکنید. پیش از قرار دادن هدیه در جعبه کادویی تولد بچگانه، درون باکس را از پوشال پر کنید تا کادو جلوه زیباتری به خود بگیرد. برای شیک تر شدن جعبه کادویی تولد بچگانه از روبان های رنگی و پاپیون استفاده کنید. رنگ روبان را مغایر با رنگ جعبه کادویی تولد کودکانه انتخاب نکنید و دقت داشته باشید که با هم ست باشند. برای کودکان کم سن و سال از باکس های هدیه به شکل حیوانات خریداری کنید. این نوع از جعبه کادویی تولد بچگانه تناسب بیشتری با روحیات این کودکان دارد و علاقه مندی آن ها را نسبت به هدیه و هدیه دهنده افزایش می دهد.

جدید ترین جعبه کادویی تولد بچگانه

یکی از زیباترین جعبه کادویی تولد بچگانه، باکس هایی به شکل خرگوش، گربه، جغد، موش و... است. این نوع از جعبه کادویی تولد بچگانه با خلاقیت و ایده پردازی ویژه ای ساخته می شوند تا مورد توجه کودکان کم سن و سال قرار بگیرند. اگر باکس ساده ای را برای کودکان انتخاب کرده اید با اضافه کردن استیکرهای انیمیشنی، جعبه کادویی تولد بچگانه را از سادگی خارج کرده و باکس متناسب با سن کودک درست کنید. مدلی از جعبه کادویی تولد کودکانه وجود دارند که کاملا با مقوایی از استیکر انیمیشنی ساخته می شوند. این نوع از باکس ها نیز برای کودکان انتخاب خوبی محسوب می شوند.