ثبت نام / ورود
مقالات برندها تماس با ما درباره ما

سرویس بدل مردانه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

از زمان های قدیم تا به امروز، استفاده از انواع زیورالات هم برای مردان و هم برای زنان، امری معمول و متداول بوده است و فروشندگان این زیورآلات همیشه مشتری‌ های خود را داشته اند. امروزه به دلیل توسعه صنعت جواهرات و ساخت سرویس های بدل، استفاده از طلا و نقره و جواهرات قیمتی کاهش چشمگیری پیدا کرده است. سرویس های بدل مردانه یکی از انواع بدلیجات مردانه است که به علت قیمت مناسب و طرح های شیک و زیبا، طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. اگر به دنبال کسب اطلاعات کاربردی و مفید درباره ی سرویس  بدل مردانه هستید؛ حتما این مقاله را دنبال کنید.

ویژگی های سرویس بدل مردانه

ابتدا باید بدانید که یک سرویس بدل مردانه، از قطعات متعددی تشکیل می شود. قطعاتی مانند گردنبند، انگشتر، زنجیر و غیره که شما می توانید بر اساس نیاز و علاقه خود به هر کدام از این قطعات، برای خرید سرویس کامل و یا قطعات تکی آنها اقدام کنید. حال اگر در ساخت این سرویس از موادی مانند استیل، آلمینیوم، برنج و... استفاده شود، سرویس نامبرده را سرویس بدل مردانه می گویند.

خرید سرویس بدل مردانه

فروشگاه های عرضه کننده اکسسوری و زیورآلات، طلا و جواهر فروشی ها و فروشگاه های اینترنتی، از جمله مکان هایی هستند که می توانید سرویس بدل مردانه مورد نظر خود را از آنها خریداری کنید. وجود انواع طرح های متنوع سرویس بدل مردانه در این فروشگاه ها که از قیمت های مختلفی نیز برخوردارند، دست شما را برای خرید محصول مورد نظر، بسیار باز می گذارد. برای مثال خرید از فروشگاه های اینترنتی مزیت هایی همچون تخفیف در قیمت و ارسال رایگان را دارند. حال آنکه خرید مستقیم از بازار نیز، مزیت های دیگری همچون اطمینان خاطر از اندازه و طرح مورد هنگام دیدن کالا را، با خود به همراه دارد.

چند نکته مهم در مورد خرید سرویس بدل مردانه

  1. از کیفیت و اصالت محصول، اطمینان حاصل کنید
  2. حتما هنگام خرید سرویس بدل برای آقایان، از فروشنده بخواهید که فاکتور قیمت کالاها را به شما نشان دهد یا قبل از خرید نسبت به میزان متوسط قیمت سرویس بدل مردانه، تحقیق کنید و بعد خرید خود را انجام دهید.
  3. هنگام خرید سرویس بدل برای آقایان، فروشگاه های معتبر و دارای مجوز را انتخاب کنید.
  4. بعد از خرید سرویس مورد نظر، از فروشنده تقاضای فاکتور خرید را داشته باشید.

قیمت سرویس بدل مردانه

قیمت محصولات تزیینی و زیورآلات همیشه یکی از دغدغه های افراد قبل از خرید این محصولات است؛ اما خبر خوب این که سرویس بدل مردانه به علت جنس و ماهیتی که دارد، قیمت بسیار پایین تری به نسبت سرویس طلا و نقره مردانه دارد. به طور مثال: قیمت سرویس بدل مردانه از جنس استیل نسبت به جنسی مانند برنج یا آلومینیوم متفاوت است. این تفاوت قیمت ها باعث می شود که شما با هر توان مالی بتوانید نسبت به خرید سرویس بدل مردانه مورد نظر خود، اقدام کنید؛ اما باید این نکته را بدانید که قیمت این محصول نیز، با توجه به تورم و نوسانات بازار، بالا و پایین می شود.